Fun, celebratory slots

Fun, celebratory slots

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Zábavné online automaty

Určitě jste si i vy ocitli v situaci, kdy vás neustálé jednotvárné točení spinů přestalo bavit. Zvlášť když se jednalo o automat, který vás příliš neohromil ani tématem, ani grafickým zpracováním. I ti nejzarytější fanoušci klasiky občas sáhnou po hrách, na kterých se dá nejen něco vyhrát, ale i zabavit, aby se tak alespoň na čas odreagovali od stereotypních strojů.

Vytvořit něco takového není vůbec jednoduché, jelikož často vyžadují lepší grafické zpracování, množství nevšedních mechanik, animací a zvuků a také nějaký překvapující „WOW efekt“, aby se od ostatních her trochu odlišili a byla v nich zaručena právě zmiňovaná zábavnost. A tak se často stává, že hráči s napětím očekávají nějaké speciální animace a zvuky u výherních řad, Wild či jiných speciálních symbolů. Nejvíc se asi třesou na to, jaké veselé překvapení na ně vybafne z miniher (napříkladJack in a Pot od Red Tiger), které se spouští různými bonusovými a Scatter symboly a jsou zvědaví, jakým stylem se budou odehrávat.

Milé potvůrky, humorně laděné symboly, veselé animace či zvuky si vás pak určitě podmaní, a ne na krátký čas (Slot Birds 81 od Apollo Games). I tolikrát ve výherních ovocných automatech umísťované plody najednou dostávají jakoby nový, svěží nádech. Až máte tu a tam chuť je samotným spin buttonem pořádně rozmačkat. V každém online kasinu určitě narazíte na desítky takových her. O které jde vám bude jasné už jen podle samotných obrázků her. Schválně se podívejte po kasinech, zda v nich nenatrefíte na veselé automaty jako jsou například Piggy Pirates, EggOMatic či Monkey slots.

Zábava samozřejmě nesmí chybět ani na různých oslavách, které se občas do her dostávají, abyste si tak mohli užít atmosféru například brazilského karnevalu v Riu, který najdeme ve hře Brazil Bomba od dodavatele Yggdrasil, či oslavy svátku mrtvých, který je také plný hudby, tance a barev a vtipně je prezentován v automatu Skull Bonanza od Synot Games . A pokud jste fanoušky halloweenských oslav, sáhnout můžete po hře od Playtechu s názvem Halloween Fortune.

Oslavujte a bavte se na automatech zcela zdarma

Abyste zjistili, které z těchto zábavných nich jsou pro vás ty nejzajímavější, ale hlavně nejzábavnější, vyzkoušejte si je nejprve zdarma v demoverzi. A tu, která vás zaujme a pokud vás zaujme, roztočte „naostro“ v online kasinu a snad vám vykouzlí kromě úsměvu na tváři i nějaké krásné výhry. Vaše radost se tím rázem znásobí.

Hrací automaty