Apollo Games online automaty

Hraj v kasinu

Aktuální jackpoty v kasinu *

Apollo Jackpot81453 Kč

Úroveň
Gold

Apollo Jackpot20894 Kč

Úroveň
Silver

Apollo Jackpot914 Kč

Úroveň
Bronze

* aktualizováno každou hodinu

Bonusy a akce pro hráče v kasinu Apollo Games

10 adventních volných toček od Apolla

10 adventních volných toček od Apolla

Jaké vánoční překvapení si dnes připravilo Apollo? Jelikož se v jejich Adventním kalendáři rozdávají i otočky, tak si zrovna dnes 10krát zdarma roztočíš válce jednoho z jejich nejpopulárnějších automatů. Tentokrát se ponoříme pod hladinu moře ve hře plné pestrobarevných rybiček Rich Fish, který ti snad přinese i nějakou zajímavou výhru. Otočky jsou bez podmínek a platí jen dnes, 1.12., tak abys to stihl! A zítra se pak zastav pro nový bonus.

Apollo Games
Novinka od e-gamingu v Apollu

Novinka od e-gamingu v Apollu

Po třech exkluzivních Apollo hrách (FruTiki Tribe, Scary Night a Lucky Chessmate), které nedávno obohatily nabídku her v Apollu zde máme další novinku. Tentokrát od dodavatele e-gaming. Je jím nadupaný ovocný 4 válec 4spin. V něm se kromě ovoce vyskytují hned dvě 7mičky. Červená ve výherní linii znamená vysokou výhru a žlutá je s Wild funkci, a tedy nahrazuje ostatní symboly. Kromě toho zde najdete i Scatter symbol hvězdy, která ti při trojici přihodí mystery výhru a také symbol bonusu pro bonusovou hru, při které se počet výherních linií rázem zvýší z 10 až na 54. Přijď si ho tedy vyzkoušet!

Apollo Games
20 volných točení na top hrách Apolla

20 volných točení na top hrách Apolla

V akci Apolla s názvem BONUS KAŽDÝ DEN tě dnes čeká bonus v podobě dvaceti freespinů. Ty budeš moci snadno získat pouhým provedením vkladu v hodnotě alespoň 500 Kč v době od 8:00 do 24:00. Volné otočky pak můžeš použít na jednom z následujících automatů: Happy Nuts, Rich Kittens, Rich Fish, Gladorius a Sizzle Fire. Tak využij šanci zatočit si válci těchto skvělých her až 20krát zcela zdarma! A co vyhraješ, je tvé! Tak pospěš ať ti neujdou ani ty dnešní freespiny!

Apollo Games
Strašidelná novinka v Apollu

Strašidelná novinka v Apollu

Do online kasina Apollo games přibyla další novinka z vlastní dílny – strašidelný slot Scary night, který najdeš jedině v této online herně. V tomto působivém automatu vypadá i samotné ovoce přímo hrozivě, nemluvě o jokerovi, v jehož symbolu nějakou milou tvářičku rozhodně nečekejte. Ten kromě toho, že plní funkci Wildu, také znásobuje 2-8 krát výhru ve výherní linii. K hutné atmosféře dopomáhají také strašidelné animace a zvuky. Pojďte si hru vyzkoušet a pro ještě lepší zážitek z hraní doporučujeme stránku přepnout do nočního režimu.

Apollo Games
Bonus s exkluzivní novinkou Apolla

Bonus s exkluzivní novinkou Apolla

Do nabídky her v online kasinu Apollo games přibyla veselá novinka, ulítlý automat FruTiki Tribe. Hra se náramně podobá na jiný velmi populární slot - Slot Birds 81, akorát že šílené ptáky v něm vystřídalo zdivočelé ovoce. Hra je plná zábavných animací a zvuků a takže se budete při ní zaručeně dobře bavit. Hra byla navíc zvolena za Hru týdne a tak máš nynímožnost na ní získat bonusy až za 750 Kč. Proveď vklad za 500 Kč s promo kódem HRATYDNE, protoč na této hře 20 násobek hodnoty bonusu a jeden ze tří možných 250Kč bonusů je tvůj.

Apollo Games
Zlatý jackpot Apolla našel 3. majitele

Zlatý jackpot Apolla našel 3. majitele

Od padnutí posledního zlatého jackpotu v Apollu už uběhla poměrně dlouhá doba a proto se s napětím očekávalo, kdy že hráčům zacinká třetí zlatý jackpot v historii Apolla. Štěstěna si sedla na hráče, který v tu chvíli roztáčel válce populárního ovocného čtyřválce Four Fruits II. Díky jackpotu tak získal parádních 169 571,62 Kč. Přijď si i ty vyzkoušet tuto pecku do Apollo games a možná se budeš těšit z podobné výhry nebo jackpotu.

Apollo Games
Novinka! 100 FS za registraci v Apolle!

Novinka! 100 FS za registraci v Apolle!

Máme zde naprosto čerstvou zprávu z online kasina Apollo games, která potěší hlavně hráče, kteří se delší dobu odhodlávají k registraci do tohoto kasina a čekali na vhodnou příležitost. Ta přichází právě teď, jelikož k dokončené plné registraci už od nynějška dostanete i freespiny, kterých je až celá stovka! Abyste si za ně co nejvíce užili hry z jejich dílny, tak je rozhodili mezi 5 velmi oblíbených automatů, a to rovným dílem po 20. Roztočit válce zcela zdarma tak budete moci na hrách Gladorius, Rich Kittens, Happy Nuts, Sizzle Fire a Rich Fish. Registrujte se a využijte této jedinečné nabídky!

Apollo Games

Apollo Games kasino s desítkami populárních a atraktivních online automatů hlavně z vlastní produkce.

Hrací automaty