Wild Warp

Wild Warp

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Wild Warp zdarma

Představte si, že byste se úplně opuštěni ocitli v nějakém raketoplánu několik kilometrů nad planetou Zem. Jen vy, ticho a neznámo. Tato představa je snem mnohých lidí, ale tyto momenty se možná brzy stanou každodenní realitou. O komerčních letech do kosmu pro běžné smrtelníky se začíná stále více diskutovat. Než se tak stane, všechno zůstává v rovině sci-fi. Také automat Wild Warp je založen na báze Science-fiction.

Vesmírná avantura s hvězdnými bonusy

Výherní automat Wild Warp Je dílem společnosti SYNOT GAMES a všechno na něm je spojené s cestou do dalekého vesmíru. Tvoří ho 5 válců, 3 řádky a 10 výherních linií. Ty si zvolíte libovolně podle sebe. Výherní kombinace platí zleva doprava. Musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se sčítají.

Na cestě za kosmickými výhrami můžete využít i několik bonusů, kterými tento slot disponuje. Hlavním je Wild symbol. Ten v pozici žolíku nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Kromě toho má v sobě ukrytou ještě jednu speciální vlastnost. V případě, že ho vytočíte kdekoliv na válcích minimálně třikrát, aktivuje se bonusová hra s 10 volnými přetočeními. Před vstupem do ní však automat na „kole štěstí“ náhodně vybere jeden expandující symbol. Expandující symbol sehrává ve freespinové hře důležitou roli. Při dostatečném počtu se rozšíří po celém válci. U vytočení expandujícího symbolu na všech pěti válcích se můžete stát svědkem „Velkého třesku“ v podobě gigantické výhry. Hráči, kteří toho už mnoho proskákali, velmi dobře vědí, že automaty od Synot Games mají v sobě zakomponovanou i funkci zdvojnásobování výher Gamble (Risk). Nachází se i na slotu Wild Warp. Tak jako vždy, i tu musíte uhádnout barvu zakryté karty.

Vzlétněte do kosmu úplně zdarma

Pokud jste fanouškem Arthura Charlesa Clarka a rádi si z času na čas zahrajete nějaký zajímavý automat, Wild Warp by mohl být vaší ideální volbou. Pokud si na začátek netroufáte investovat do něho vlastní peníze, v online kasinu je možné vypravit se na cestu do vzrušujícího vesmíru i úplně zdarma, pro zábavu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Alternativní výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty