Wild Circus 256

Wild Circus 256

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Wild Circus 256 zdarma

Vítejte v cirkusu

Nestává se nám často, pokud vůbec, že by nás nějaký automat od Synot Games překvapil tak, jak je tomu v případě Wild Circus 256. Ostřílení hráči už velmi dobře vědí, co mohou, resp. nemohou očekávat od online slotů této české společnosti. V drtivé většině se jedná o graficky výborně zpracované online výherní automaty s klasickými bonusy. Wild Circus 256 si nás ale něčím získal. Vývojáři do něj zakomponovali něco, co nás příjemně překvapilo. Velmi rádi vám prozradíme, o co jde, ale nejdřív se podívejme na základní fakta.

256 výherních linií, to je velká šance na výhry

Již na první pohled je online hrací automat Wild Circus 256 zajímavý svojí skladbou. Tvoří ho netradičně 4 válce, 4 řádky a hráčům nabízí až 256 možností pro získání výherní kombinace. Abyste ji získali, stejné symboly musí mezi sebou sousedit nehledě na jejich pozice ve sloupci. Tematicky je laděn do prostředí nablýskané cirkusové show a nekončící zábavy. Aby vás to ale zcela nespletlo, jde o čistě ovocný automat, takže se setkáte s notoricky známými symboly ovoce. Nejvyšší hodnoty mají dva neovocné symboly – zvonky a sedmičky, výrazně nižší pak melouny, švestky, jablka, citrony a třešně.

Wild okénko vytvářející divoké symboly

Napravo od válců online slotu Wild Circus 256 leží doplňkové okénko označené jako „Wild“. A to je právě to, čím si nás tato hra získala. V okénku se souběžně s válci roztočí všechny symboly, přičemž se náhodně vybere jeden, který se přemění na Wild symbol. Pokud se proměněný symbol nachází kdekoli na válcích automatu, změní se na divoký. Takovýmto způsobem můžete v rámci jediného spinu získat hned několik Wild symbolů a samozřejmě i několik výherních kombinací. Dál je zde Scatter symbol vyobrazen jako Mystery hvězda. To je ale trochu škoda, protože podobně jako ve hrách Burning Hot či Shining Crown neaktivuje žádné freespiny. Získat můžete „pouze“ náhodnou okamžitou výhru. Za 3x Scatter symbol je to 5 až 50násobek sázky, za 4x Scatter symbol již 10 až 100násobek sázky. Pokud by se vám zdály vaše výhry příliš nízké, můžete je alespoň pomocí funkce Gamble (Risk) zdvojnásobit.

Wild Circus 256 v kasinu i s progresivním bonusem

Online výherní automat Wild Circus 256 naleznete také v online kasinech, kde je navíc většinou součástí progresivních Jackpotů. Jedná se o čtyři úrovně SYNOT Progressive Bonus, které jsou mezi hráči obzvláště oblíbené. Není divu, vždyť získat některý z nich je velkým lákadlem. Láká i vás? Zkuste, možná čeká právě na vás.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty