Vikings

Vikings

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Vikings zdarma

Vzrušující plavba s Vikingy na válcích

Obávaní Vikingové jsou hlavním tématem výborného online výherního automatu Vikings, který sestrojila společnost Kajot. Jelikož tito legendární dobyvatelé nebyli žádní "chudí příbuzní", na rozdíl od jiných Kajot automatů (například 9 Stars), slot Vikings oplývá zajímavými, a hlavně štědrými bonusovými funkcemi. Ty nás okouzlily natolik, že jsme se rozhodli zprostředkovat vám tento automat i ve formě videorecenze.

Online hrací automat Vikings sestává z 5 válců, 3 řádků a 20 fixních výherních linii. Ty platí zleva doprava a musí začínat na prvním válci vlevo. Pokud je na výherní linii více výherních kombinaci, platí pouze ta s nejvyšší hodnotu. V případě, že jsou výherní kombinace na více liniích, výhry se sčítají.

Kvalitní a štědré bonusy

Vraťme se nyní ke zmiňovaným bonusům. Na tomto Kajot automatu najdeme téměř všechny klasické bonusové funkce, které při troše štěstí rychle zvelebí vaše hráčské konto. První je Wild symbol, tady vyobrazený jako drak. Ten, kromě toho, že v pozici žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci, přináší i multiplikátory výher. Pokud je alespoň jeden Wild symbol součástí výherní kombinace, výhra se zdvojnásobí. Pokud by se ve výherní kombinaci vyskytl dvakrát, výhra se násobí x4. Za tři se výhra násobí x8, a nakonec za čtyři divoké symboly ve výherní kombinaci jde o výhru vynásobenou x16.

Dalším speciálním bonusem je Scatter symbol v podobě lodě s velkou plachtou. Objevuje se na válcích 2, 3 a 4. Jakmile ho vytočíte na těchto třech válcích, aktivujete hru s 10 volnými přetočeními. Během ní dochází k jevu, který jistě oceníte. Vytočená výherní kombinace zůstane na svém místě, načež se zdarma spustí další re-spin. Takhle pokračujete, dokud se na slotu objevují nové výherní kombinace. Teprve pak je vaše celková výhra vyhodnocena.

Automat Vikings si vyzkoušejte v kasinu

Nám se online slot Vikings líbil. Po grafické a hudební stránce nás nenudil, spíše naopak. Ze strany autorů hry šlo o solidní a trefný výběr. Wild a Scatter symboly oplývají funkcemi navíc, což hře dodává potřebné grády. Této lákavé nabídce zábavy v kasinu se dá jen těžko odolat. Jdete do toho?

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

Tipsport logo

bonus z prvního vkladu až do výše 25000 Kč

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:
Hrací automaty