Ultimate Hot

Ultimate Hot

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Ultimate Hot zdarma

Vypněte při ovocné klasice

S automaty plnými všelijakých bonusových funkcí se v poslední době roztrhl pytel. Z času na čas je proto fajn sáhnout po staré dobré ovocné klasice. Takovou klasikou je i online slot Ultimate Hot. Jeho název sice zní nadupaně, ale v podstatě je velmi jednoduchý a neobsahuje žádné moderní propracované bonusové prvky. Skutečná oddychovka.

Ovocný automat Ultimate Hot vytvořila společnost EGT. Poskládán je do 3 válců, 3 řádků a 5 fixních výherních linií. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava. Při více možnostech výherních kombinací na linii platí pouze ta nejvyšší. Klasické ovocné symboly třešní, švestek, citronů, pomerančů, hroznů a melounů doplňují neovocné symboly jako zvonky, hvězdy a červené sedmičky. Poslední dva jmenované symboly mají ve hře nejvyšší hodnoty. Po vytočení tří sedmiček si přilepšíte o 60násobek sázky. Jde vůbec o nejvyšší hodnotu na automatu. Abyste dosáhli o něco atraktivnější výhry, využít můžete po výherním spinu funkci Gamble (Risk). Jak už jistě dobře víte, vaším úkolem v této vedlejší minihře je uhodnout barvu zahalené karty. Správný tip výhru zdvojnásobí, po nesprávném o všechno přijdete. Žádné jiné bonusy na automatu Ultimate Hot nenajdete, pokud tedy nepočítáme progresivní Jackpoty, které jsou pevnou součástí několika automatů od EGT.

4 progresivní EGT Jackpoty

Progresivní Jackpoty jsou vedlejší bonusovou hrou se 4 výherními úrovněmi několika EGT automatů, jako například Extra Stars či Flaming Hot. Jejich hodnoty průběžně narůstají. Nárůst jednotlivých jackpotových úrovní probíhá z každé stávky hráčů na těchto automatech. Čím víc hráčů hraje automaty s jackpoty, tím rychleji stoupají. Abyste si o nějaký z nich zahráli, musí se na automatu po dotočení válců objevit nápis - Jackpot Cards. To ovšem nijak neovlivníte. Pokud se ukáže, vaším úkolem bude vybrat z 12 zakrytých karet 3 stejného druhu.

Výherní automat Ultimate Hot v online kasinu

Žádné Wild symboly, Scatter symboly, expandující symboly, freepiny, re – spiny, nebo jakékoliv jiné nadstavbové bonusové hry. Pouze 3 válce, 3 řádky, možnost zdvojnásobit výhru a 4 progresivní Jackpoty. Jak jsme již uvedli, automat Ultimate Hot je nenáročný a zcela jednoduchý. Ideální oddychovka po náročném dni. Najdete ho i u nás v českém online kasinu, kde si ho dokážete zahrát i zdarma.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty