Supreme Hot

Supreme Hot

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Supreme Hot zdarma

Ideální hra na začátek

Supreme Hot je velmi jednoduchý, klasický ovocný výherní automat od společnosti EGT. Skládá se ze 3 válců, 3 řádků a 27 fixně daných výherních linií. Z toho logicky vyplývá, že pro zisk výherní kombinace potřebujete 3 stejné symboly na všech 3 válcích. Je úplně jedno, na jakých pozicích na řádku se budou nacházet. Pokud by se vám podařilo vytočit více výherních kombinací na vícero výherních liniích, všechny hodnoty výher se spočítají.

Vyplníte automat jedním symbolem?

Na automatu se objevují ovocné i neovocné symboly. Jde o klasiku. Co se týče vyšších hodnot, těch dosáhnete díky neovocným symbolům. Jsou jimi zvonečky, hvězdy, bary, dolarovky a červené Sedmičky. Získat se dá nejvíc 60násobek sázky, a to konkrétně za 3x červenou Sedmičku. Ovocné symboly vám sice přinesou o něco menší výhry, ale ukrývají v sobě jistou speciální vlastnost. V případě, že by se vám podařilo vytočit jeden ze symbolů hroznů, jablka, meruňky nebo třešně na všech pozicích automatu, vaše hráčské konto rázem naroste. Při „vymalování“ automatu jedním symbolem získáte nejen výhru v podobě součtu výher na všech 27 výherních liniích, ale celková výhra se ještě zdvojnásobí. Každou jednu výhru se můžete pokusit i několikrát znásobit, slouží k tomu funkce Gamble (Risk). A to je v rámci základní bonusové výbavy slotu Supreme Hot všechno. Bylo by to velmi málo, kdyby na automatu nebyla bonusová hra s progresivními Jackpoty.

4 EGT progresivní Jackpoty

Pokud patříte k věrným fanouškům EGT automatů a už jste si tedy zahráli některý ze slotů jako Shining Crown, Egypt Sky nebo Zodiac Wheel, jistě dobře víte, že většina z nich disponuje hrou o progresivní Jackpoty. Mezi hráči se jedná o velmi oblíbený doplněk hry. Ve hře jsou 4 kumulované Jackpoty, jejichž hodnoty jsou vyobrazeny v horní liště na válci. Jakmile se na automatu spustí bonusová hra Jackpot Cards, máte jistotu, že některý z jackpotů bude váš. Vaším úkolem bude najít mezi 12 kartami otočenými lícem dolů 3 karty stejného druhu. Jaký symbol to bude, takový jackpot vyhrajete.

Hrajte Supreme Hot v online casinu

A jsme na konci naší recenze. Někomu se může zdát automat Supreme Hot nudný a až příliš snadný. Ti hráči, kteří s online automaty nemají dostatek zkušeností, se na něm ale mohou rozjet a později přejít k sofistikovanějším hrám. Tento ovocný slot najdete také v bohaté nabídce českých kasin. Hrát ho můžete také na svém mobilním zařízení.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty