Reel Sheriff

Reel Sheriff

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Reel Sheriff zdarma

Drsné prostředí amerického Divokého západu se stalo námětem mnoha filmů nebo knižních publikaci. Westernovým motivem se nechali inspirovat i autoři her společnosti Synot Games a vytvořili zajímavé online výherní automaty - Wild Job a také dnes recenzovaný Reel Sheriff. A protože nás velice příjemně oslovil, nabízíme vám nyní jeho krátkou recenzi.

Když se snoubí zločin se zákonem

Reel Sheriff je 5válcový online automat s 3 řádky. Jeho prvním velkým plusem je, že podobně jako například na automatu Extra Stars od EGT jsou výherní kombinace platné v obou směrech. Kombinace se stává výherní, když začíná na prvním válci zleva a nepřerušovaně pokračuje směrem doprava, nebo začíná na prvním válci zprava a nepřerušovaně pokračuje směrem doleva. Vždy ovšem musí obsahovat minimálně 3 stejné symboly.

Další devizou hracího automatu Reel Sheriff je to, jak je jeho struktura spojena s Wild symboly. Ve hře vystupují až 3 Wild symboly. Prvním je přísný šerif, druhým okouzlující banditka a třetím kombinace obou těchto postaviček. Ve všech třech případech je divoký symbol žolíkem, co mimo jiné znamená, že supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci.

Mystery symbol a respiny

Symbol šerifa se na online automatu Reel Sheriff objevuje pouze na prvním válci zleva a banditka na prvním válci zprava. Pokud se jeden nebo druhý zobrazí na daném válci, začne se přesouvat opačným směrem. Čili šerif doprava a banditka doleva. Při svých přesunech mohou vytvářet výherní kombinace, ale, co je důležité, tyto jejich přesuny jsou v podstatě bezplatnými re-spiny. V případě, že by se šerif a banditka setkali na jednom řádku a šli by proti sobě, jejich vzájemný kontakt vytvoří tzv. Mystery symbol. Tento záhadný symbol je také Wild symbolem, který zároveň aktivuje náhodnou Mystery výhru. Její hodnota se pohybuje v rozmezí od 5 do 50-násobku sázky. Může se stát, že šerif a banditka se na válcích nebudou ukazovat až tak často, jak byste si představovali. V takovém případě, abyste získali výše výhry v online kasinu, můžete sáhnout po funkci Gamble (Risk) sloužící na zdvojnásobení výher.

Zkuste si automat Reel Sheriff v kasinu

Tři druhy Wild symbolu, Mystery symbol, obousměrné výherní kombinace, násobitel výher a bezplatné re – spiny. To je celkem štědrá bonusová výbava online výherního automatu Reel Sheriff, nemyslíte? Pokud vás tento dobrodružný online slot oslovil, na závěr už jen dodáme, že v Čechách si ho můžete zahrát také, a hra je dostupná i přes mobil.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty