Power Stars

Power Stars

Hraj v kasinu

Power Stars patří mezi klasiku výherních video automatů už několik let a určitě jste je zaregistrovali i v kamenných kasinech. Jsou to automaty, které si stále drží svůj vysoký standard a oblíbenost, hlavně díky jednoduchému systému 5 válců a 10 výherních linií.

Na první pohled je jasné, že i v tomto video automatu hrají hlavní roli symboly ovoce. Hrací automaty Power Stars mají klasickou řadu symbolů, jako jsou třešně, citrony, pomeranče, hrozny, švestky a melouny. Podobně jako tomu je u jiných automatů od Novomatic, i tady jsou nejcennější zvony a sedmičky. Pět sedmiček, podobně jako u Sizzling Hot, vynásobí váš vklad až 100x. Video automaty Power Stars se však odlišují od podobných automatů svojí bonusovou hrou, jejímž symbolem jsou Power Stars (OHNIVÉ HVĚZDY).

Bonusová hra Power Stars

Jak napovídá název bonusové hry, půjde v ní o symbol ohnivé hvězdy, který se vám zastaví na válci. Jde vlastně o Wild symbol, který nahrazuje každý symbol. Proč je ale tato hra výjimečná proti ostatním ovocníčkovým online automatům od Novomatic je fakt, že hvězdu si můžete vytočit na kterémkoliv válci 2,3 anebo 4 a vždy se vám vyroluje na celý sloupec. Kromě výhry při vytočení Power Stars získáváte navíc dodatečné otočení, přičemž hvězdy zůstanou na svém místě. Výhry tak mohou vyletět opravdu až ke hvězdám. Vždyť koho by nepotěšila hvězda na 3 válcích současně a zisk minimálně 4 kombinací z těch nej symbolů při dvou otočeních za sebou.

Kromě bonusové hry Power Stars můžete vždy své výhry zdvojnásobit přes klasickou Novomatic funkci Gamble – červená anebo černá. Pokud se vám podaří trefit sérii 4-5 karet za sebou, může být i z malé výhry pořádný balík a Power Stars automaty budete milovat.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

Fortuna logo

výběr ze 3 možností bonusů, až do 50000 Kč

Detaily hry

Dodavatel hry:
Novomatic
Téma hry:
Online kasino:
Fortuna
Naše hodnocení:
Hrací automaty