Mirror Shield

Mirror Shield

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Mirror Shield zdarma

Který historický film je pro vás tím nejlepším? Těžká otázka, uznáváme. Výběr je velmi široký a proto není divu, že každý z nás by je věděl z fleku vyjmenovat hned několik. Možná by si někteří z vás vzpomněli na film Král Artuš: Legenda o meči. Legendární příběh o nejslavnějším panovníkovi v Británii. I když se historici až dosud neumějí sjednotit, zda jde o skutečnou nebo mýtickou postavu, jedno je jisté. Tento bájný hrdina musí být součástí i online výherních automatů.

Přidejte se na stranu krále Artuše, automat Mirror Shield vás za to odmění

Králem Artušem se nechali inspirovat i autoři her společnosti SYNOT GAMES. Vytvořili slot s názvem Mirror Shield. Tvoří ho 5 válců, 3 řádky a 10 fixních výherních linií. Výherní kombinace platí zleva doprava, začínat musejí na prvním válci vlevo a pokračovat v nepřerušovaném sledu doprava. V případě vícerých výherních kombinací na jedné výherní linii, platí jen ta nejvyšší. Pokud se zobrazí výherní kombinace na různých výherních liniích, výhry se sčítávají.

Artuš byl přísný ale spravedlivý král. O svůj lid se staral a postará se i o vás na tomto online slotu. Díky bonusovým vlastnostem se můžete rychle a jednoduše dopracovat ke královským „odměnám“. Wild symbol nejen, že nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci, ale jeho dostatečný počet kdekoliv na válcích aktivuje bonusovou hru s 10 volnými přetočeními. Symboly však musejí být minimálně tři. Před spuštěním freespinové hry vybere automat náhodně jeden symbol, který se stane expandujícím symbolem. Expandující symbol se po dobu volných přetočení rozšíří na celý válec, co může mít za následek zisk vícerých výherních kombinací.

Pokud pravidelně hrajete automaty od SYNOT Games, jistotně dobře víte, že jejich železnou součástí je funkce zdvojnásobování výher – Gamble (Risk). A ta nechybí ani tu. Klasicky je třeba uhádnout barvu zakryté karty.

Seznamte se s bájným králem v kasinu

Zavzpomínejte si na dávné časy, kdy se na kopcích pyšnily kolosální hrady, ze kterých králi vládli svým poddaným. Rozpamatujte se na dětské časy, kdy všichni chlapci snili o tom, že se stanou udatnými rytíři a děvčata nádhernými princeznami. Vyzkoušejte si hrací automat Mirror Shield v online kasinu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty