Lucky Elements

Lucky Elements

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Lucky Elements zdarma

Prebuďte v sebe všetky živly

Oheň, voda, vzduch, země. Čtyři živly, bez kterých by to na naší krásné planetě zkrátka nefungovalo. Inspirovali se jimi i autoři her ze společnosti Synot Games a sestrojili docela jednoduchý, ale o to zajímavější online výherní automat Lucky Elements.

Tuto online hru autoři vyskládali do 5 válců a 3 řádků. K tomu přidali až 243 možností, jak dosáhnout na výhru. Kombinace je výherní tehdy, pokud minimálně 3 stejné symboly sousedí mezi sebou a začíná se na prvním válci zleva. Vyplácí se pouze nejdelší kombinace v rámci jedné výherní linie. Výherní kombinace na vícero výherních liniích se sčítají.

Skvělá porce násobitelů výher

Na hracím automatu Lucky Elements se točí všechny čtyři zmíněné elementy – oheň, voda, země a vzduch. Jsou to také zároveň i symboly s nejvyššími hodnotami. Doplňují je klasické znaky karet – A, K, Q a J. Online slot Lucky Elements je na bonusy tak trochu chudý, což je pro někoho plus, pro jiného zase mínus. Klasický Wild symbol, a dokonce ani free spiny na něm nenajdete, je zde ale bonusová hra nazvaná Wheel Of Lucky Elements, která je nabitá atraktivními násobiteli výher. Abyste se do ní dostali, potřebujete vytočit minimálně 3 symboly "Bonusu". Pokud se vám to podaří, každý bonusový symbol se následně přemění na jeden "život" a ten na kole zdvojnásobuje výhry. Každý život představuje jednu z náhodně vylosovaných barev na kole. Co jsme ocenili je to, že bonusová hra už začíná s minimálními násobiteli od 5x do 30x. V případě, že nebudete s výhrami spokojeni, můžete se je pokusit několikrát zdvojnásobit. Slouží k tomu známá funkce Gamble (Risk). Po jejím zakliknutí si musíte správně tipnout, zda zakrytá karta je černé nebo červené barvy. Správný tip automaticky výhru zdvojnásobí, po nesprávném výběru o výhru přijdete.

Vyzkoušejte si Lucky Elements v kasinu

A to je v podstatě celá bonusová výbava online hracího automatu Lucky Elements. Dovolíme si tvrdit, že je určen spíš nezkušeným, resp. nenáročným hráčům. Proto pokud se mezi ně řadíte, vyzkoušejte si tento živelný slot sami v online kasinu a zjistíte, zda vám vyhovuje. Zahrát si ho můžete i na vašem mobilním zařízení.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat se symboly drahých kamenů
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty