Joker 81

Joker 81

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Joker 81 zdarma

Dominance retro automatů

Staré dobré retro automaty nikdy neztratí na popularitě. A to zejména díky jejich nenáročnosti, přehlednosti, tradičnímu ovocnému designu a příležitosti dosáhnout za nízké sázky relativně časté výhry. Už si jen z té enormně široké nabídky vybrat ten správný. Pokud jste na takový ještě nenarazili, představujeme vám online slot Joker 81. Jak už samotný název napovídá, postavený je na Wild symbolu (žolík) a čísle 81, které je ve hře dost důležité. Pojďme ale pěkně popořadě.

Výherní automat Joker 81 je "výmyslem" společnosti Kajot, která má ve své sbírce hned několik her v retro stylu. Od svého předchůdce Joker 27 se liší především svou skladbou. Má o jeden válec a několik výherních linií více. Vyskládaný je tedy ze 4 válců, 3 řádků a v základní hře vyhrávate na 7 výherních linií. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava s tím, že jakmile se na výherních liniích objeví více výherních kombinaci, všechny dosažené výhry se sčítají.

Wild symbol rozšiřuje výherní linie

Jelikož autoři se tímto automatem vrátili v čase, na válcích se objevují notoricky známé symboly ovoce, které jsou doplněny o hodnotnější hvězdy, sedmičky a symbol Joker Bar. Ten má na slotu nejvyšší hodnotu (120násobek sázky) a zároveň i jednu speciální funkci. Kromě toho, že je Wild symbolem čili žolíkem suplujícím chybějící symboly ve výherní kombinaci, výherní linie dokáže rozšířit ze 7 na 81. Stačí jen, aby se ukázal na nějakém válci. S 81 výherními liniemi je pak mnohem snazší dosáhnout atraktivnější výhru. A ne jenom jednu.

Kajot automat Joker 81 i v českých kasinech

Malinko nás zamrzela absence dalších bonusových prvků, ať už symbolu Scatter, nebo freespinů. Chybí taky jakýkoli násobitel výher. Tento fakt ale nebude trápit hráče, kteří s automaty buď začínají, nebo hledají jednoduchou, nenáročnou zábavu a rychle odsýpající hru. Z větší porce bonusů a speciálních funkci by se jim jen zbytečně pomotala hlava. Pokud vás hrací automat Joker 81 zaujal, vyzkoušet si ho můžete v několika českých kasinech se sloty od Kajotu v nabídce. Jde to i bez registrace nebo úvodního vkladu, zkrátka hrajete jen tak, pro zábavu.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

Chance logo

bonus z první dotace až do 25000 Kč

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:
Hrací automaty