Horus Eye

Horus Eye

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Horus Eye zdarma

Na cestě do starověkého Egypta

Rádi objevujete nepoznané a neprobádané? Při výběru online hracího automatu, který spadá do kategorie dobrodružných, bychom vám rádi doporučili a zároveň i představili mašinku jménem Horus Eye. Tento hrací automat z dílny společnosti Apollo Games stojí za pozornost, protože jeho autoři se s ním docela solidní vyhráli.

Horus Eye je podobně jako hry Book of Secrets nebo Egypt Sky inspirovaný pouštním dobrodružstvím starověkého Egyptu. Díky tomu, že ani zdaleka ne všechny tajemné komnaty majestátných pyramid archeologové prozkoumali, je Egypt stále silným magnetem pro cestovatele a zejména hledače pokladů. Věnujme se však samotné hře. Online slot Horus Eye tvoří 3 válce, 3 řádky a spolu je na něm 27 výherních linií, což je maximum na automatu rozměrů 3x3. Abyste získali výherní kombinaci, musíte vytočit tři stejné symboly. Každý má jinou hodnotu, nejvíc však získáte s bonusovými symboly. Díky některým z nich aktivujete i speciální funkce. A ty stojí opravdu za to.

Jak vyhrát na automatu? Klíčem jsou bonusové funkce

Horovo oko, které je považováno za ochranný symbol starých Egypťanů, je Wild symbolem. Jako obvykle, v případě potřeby nahradí chybící symbol ve výherní kombinaci. Druhým bonusovým symbolem je symbol Multiplikátor, pomocí kterého se vaše výhry mohou několikrát znásobit. Na válcích online automatu Horus Eye se točí tři druhy tohoto symbolu – 2x, 3x a 4x. Pokud některý z nich vytočíte zároveň s výherní kombinací, výhra se vynásobí příslušným číslem. Dalším speciálním prvkem je symbol Kobry. Za jeho vytočení získáte 1 bezplatný re – spin. Dále zde máme Mystery symbol v podobe Anupa (staroegyptský boh s hlavou šakala). Jeho prítomnosť na valcoch znamená odmenu v rozsahu od 2 do 20-násobku stávky. No a na valcoch sa točí iv podobě Anupa (staroegyptského boha s hlavou šakala). Jeho přítomnost na válcích znamená odměnu v rozsahu od 2 do 20násobku sázky. Na válcích se točí i symbol Pyramídy, který je jakýmsi mixérem. Po jeho vytočení se mixér roztočí a náhodně vybere jeden z výše uvedených bonusových symbolů.

Vyzkoušejte štěstí na automatu Horus Eye v kasinu

Širokou bonusovou škálu uzavírají tři progresivní Apollo Jackpoty. Mezi hráči jsou velmi oblíbené, protože jejich hodnoty neustále rostou a získat je může opravdu kdokoliv. Tak co? Zamlouvá se vám online výherní automat Horus Eye od Apollo Games? Nevypadá špatně, a dobře se hraje.

5000 CZK pro nové hráče v kasinu

Apollo Games logo

100% bonus k 1.vkladu až do 5 000 Kč pro všechny nové hráče

Detaily hry

Dodavatel hry:
Apollo Games
Téma hry:
Pouštní hrací automat
Online kasino:
Apollo Games
Naše hodnocení:
Hrací automaty