Hell Mania

Hell Mania

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Hell Mania zdarma

O tom, že „s čerty nejsou žerty“, vědí i malé děti. Ale my hráči hazardních her víme, že i s takovými čertovými obrázky může být pořádná zábava. Ale pokud k nám síly pekelné prostřednictvím SYNOT Games pošlou i nějaký ten kvalitní automat, který nám navíc doručí neuvěřitelnou sexi ďáblici „Demonica“, podepisujeme převod našich duší do ďáblových pazourů ještě k dnešnímu datu.

Jak to už bývá zvykem, hry od SYNOT Games mají čertovsky dobrou grafiku a online automat Hell Mania není výjimkou. Ručně kreslené obrázky jsou parádní, ďáblice skutečně krásné a všechno rámcují hudba a zvuky, které jsou skutečně poslouchatelné. Vizuál je na jednotku a také o mnoho větší studia se mohou od chlapců ze SYNOT Games učit.

Do pekla a zpět i s výhrou

Hell Mania je klasický automat s 5 válci, 3 řádky a pěti fixními liniemi. Těch málo linií je skutečně škoda. Vidíme sice snahu chybějící linie nahradit vyššími výhrami, ale i tak nám další linie chyběly.

Ďábelskou nabídku navýšit svou výhru dostanete díky možnosti využít funkci Gamble. Pomocí ní si můžete každou výhru několikanásobně zvýšit. Stačí na to „maličkost“ - uhádnout barvu karty, která je k vám otočená zády. Pravidla jsou jasná, uhádnete, výhra se vám násobí. Neuhádnete, přicházíte o všechny peníze z původní výhry. Pomoci může karta žolík. Pokud na ni narazíte, peníze se vám zdvojnásobí automaticky. Potěší i to, že pokud už jste nějakých pár kol vyhráli, nemusíte riskovat všechno, ale můžete si peníze rozdělit a vsadit jen polovinu výhry.

Expandující Wild symbol s překvapením

Bonusy jsou ďábelsky jednoduché. Vlastně jediným je Wild symbol. Scatter symbol úplně absentuje. Wild symbol nahrazuje chybějící symboly ve výherních kombinacích a dokáže tak s dalšími stejnými symboly vytvořit výherní linii. V Hell Manii je však Wild symbol výjimečný tím, že jakmile vám nějakou výherní linii zkompletizuje, expanduje na celý válec a odhalí tak rohatou krasavici v celé její kráse. Vám potom může pomoci vytvořit i další výherní linie. Nám takováto kompenzace za chybějící scatter stačila.

Hell Mania, zkuste ji zdarma

Pokud si chcete Hell Maniu vyzkoušet, zahrajte si hru nejdříve zdarma. Můžete tak zkoušet, jaké taktiky na ďábla platí a pokud se vám nějakou podaří objevit, zkuste ho v ostrém souboji porazit a získat zpět, kromě své duše, i nějakou tu pěknou výhru. Nebo aspoň číslo na tu sexi rohatou slečnu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty