Gem-O-Rama

Gem-O-Rama

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Gem-O-Rama zdarma

Drahokamy jsou synonymem bohatství a nablýskaného luxusu. Jejich krása, půvab a vznešenost vždy přitahovala pozornost lidí už od nepaměti. Vědí to i vývojáři online automatů, a proto drahé kameny jako brilianty, diamanty, safíry, smaragdy či rubíny častokrát vsadí do svých herních výtvorů.

Také online hrací automat Gem-O-Rama poutá pozornost svým zářivým grafickým provedením, kde se vyjímají ty neživé zářící potvory, které by chtěl vlastnit každý z nás. Vývojáři ze SYNOT Games nám je dopřáli do sytosti a rozmístili je na 5 válcích a 3 řádcích. Těžit z výherních kombinací je možné na maximálně 10 výherních liniích. Bonbónkem je, že výherní kombinace jsou platné v obou směrech – zleva doprava i zprava doleva.

3 důležité bonusy

Online slot Gem-O-Rama netvoří jen přírodní nebo umělé minerály ale i několik bonusových symbolů. Není jich sice mnoho, co možná někdo ocení, ale i to málo vám pomůže dopracovat se k pěkným výhrám. Na válcích 2, 3 a 4 se objevuje expandující Wild symbol, který má v sobě ukryty dvě speciální funkce. Tou první je, že jako žolík nahrazuje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci a tou druhou, že po dotočení válci expanduje – rozšíří se po celém válci. Celý tento válec potom zůstane nehybný a roztočí se bezplatný respin, co může vyústit do další výherní kombinace.

Na válci č. 1 a 5 se objevuje tzv. Double symbol. Díky němu je každá dosažená výhra zdvojnásobena.

Pokud by se vám táto nabídka zdála nedostatečná, vězte, že svoje výhry můžete navýšit prostřednictvím funkce Gamble (Risk). Pokud si správně tipnete barvu zakryté karty, výhra se zdvojnásobí, ale když ne, přijdete o ni.

Uchmátněte si podíl z drahocenného pokladu

Dovolíme si tvrdit, že online výherní automat Gem-O-Rama je ideální pro nezkušené hráče. Nemá v sobě zakomponovány žádné komplikované nadstavby hry, které by hráčům v úvodu jen zbytečně motali hlavu. Nenajdete na něm ani žádné otravné a zdlouhavé 3D animace, hra má rychlé tempo. Je možné si ji zahrát jen tak zdarma a pro zábavu. Jdete do toho?

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat se symboly drahých kamenů
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty