Fruits'n'Fire

Fruits'n'Fire

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fruits'n'Fire zdarma

Ovocná pětiválcová klasika

Do zástupu ovocných automatů přidáváme další s názvem Fruits'n'Fire. Za tento kousek můžete být vděčný vývojářům ze společnosti Synot Games, kteří ho tentokrát zasadili do trochu ohnivého prostředí. Možná proto, aby Vás rozehřáli při přetáčení válců a zisku velkých výher.

Fruits'n'Fire je 5válcový a 3řádkový výherní automat s 5 fixními liniemi. Volitelné linie v slotech od Synot Games jsou spíše rarita. Zde si nastavujete jen celkovou sázku na jedno přetočení válci.

Graficky slot působí velmi „žhavě“. Podobně jako kombinace ledu a ohně v Blazing Ice, i zde nás šlehající plameny po stranách herní plochy dokázali perfektně rozpálit pro velké výhry. Symboly ovoce jsou znázorněny jednoduše, i když je hra plná animací a chytlavé melodie.

Ovocné symboly jsou zastoupeny třešněmi, citrony, pomeranči, švestkami, vínem a melouny. Aby to nebylo moc suché, tak se ve hře objevují i symboly sedmičky a zvonu. Výherní kombinaci tvoří minimálně tři stejné symboly, kromě sedmičky. Kombinaci můžete vytvořit i se dvěma sedmičkami. Všechny kombinace musejí začínat na prvním válci zleva a pokračovat v nepřerušovaném sledu po sousedních válcích doprava po předem definovaných liniích. Formace všech 5 výherních linií najdete v Paylines. Pokud vytočíte více výherních kombinací na jedné výherní linii, platí jen ta, která má nejvyšší hodnotu. Výhry z vícerých kombinací na větším počtu výherních linií se sčítají.

Ohnivý Wild a hvězdné Scatter symboly

Proč by vývojáři znovu vymysleli kotouč, když mohou použít něco, co je ověřeno časem a současně stále populární. Wild symbol má podobu fialových plamenů s nápisem Wild. Dokáže nahrazovat chybějící symbol v potenciální kombinaci. Pokud je tato kombinace i výherní, tak se změní na Expandující Wild symbol, čím přemění celý válec na Wild. Tím se vytváří ještě větší množství kombinací a také výher. Zobrazují se jen na 2., 3. a 4. válci.

Ani Scatter symboly nechybějí. Dokonce jsou tu až dva. Oba mají v symbolu hvězdu, jen Extra Scatter symbol nese ještě nápis Fruits'n'Fire. Pokud vytočíte aspoň tři Scatter symboly, kdekoliv na herním poli, získáváte výhru v podobě až 100násobku Vaší sázky. Při vytočení tří Extra Scatter symbolů výhra činí jen 30násobek sázky.

Vaši výhru můžete ještě pěkně znásobit využitím funkce Gamble (risk). Při její aktivaci musíte uhádnout barvu zakryté karty, buď červenou nebo černou. Pokud Váš tip byl správný, získáváte dvojnásobek Vaší původní výhry. S nesprávnou odpovědí výhru ztrácíte a vracíte se zpět na točení válci.

Ani v tomto slotu nechybí často používaná funkce Autoplay.

Roztočte pekelné válce v online kasinu

Pro kasina je výhodné mít širokou nabídku výherních ovocných automatů pro celkové nasycení poptávky hráčů. Některým vyhovují jednoduché klasiky, jiným zase „nadupané“ sloty s množstvím funkcí a bonusů. A který vyhovuje víc Vám? Jistě si i tento najde svégoog fanoušky.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty