Fruiti

Fruiti

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fruiti zdarma

Jednoduchý, rychlý, přehledný a mezi hráči poměrně oblíbený. Tak by se dal ve zkratce charakterizovat výherní automat Fruiti od společnosti SYNOT GAMES, který bychom klidně zařadili do kategorie klasických automatů.

Na začátek je třeba podotknout, že pokud preferujete online sloty s bohatou bonusovou strukturou, automat Fruiti nebude pro vás oblíbenou šálkou kávy. Na válcích v rozložení 5x3 se točí totiž jen jediný bonusový symbol – Scatter symbol. Wild symboly, freespiny či bonusové nadstavby hry budete na něm hledat marně. Pro někoho plus, pro někoho mínus. Záleží na úhlu pohledu.

My jsme u něho dokázali strávit víc času, než jsme si na začátku mysleli. Upoutal nás hlavně pěkným a nerušivým grafickým vizuálem, kde všechny symboly září na pozadí červených animovaných plamenů. Na samotných válcích se točí tradiční ovocné symboly – sedmičky, melouny, hrozny, švestky, jablka, citrony a třešně. Výherní kombinace, které se mohou vyskytnout na 5 výherních liniích, platí zleva doprava. Podmínkou je, že musejí začínat na prvním válci vlevo a v nepřerušeném sledu pokračovat směrem doprava. Pokud je na výherní linii vícero výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud vytočíte výherní kombinace na různých výherních liniích, všechny výhry se automaticky sčítávají.

Za 5x symbol Sedmičky jste v balíku

Nejvyšší hodnotu má symbol Sedmičky. Dokonce vyšší než Scatter symbol, který ale nemusí být ve výherní linii.

  • 3x Sedmička = 20-násobek sázky
  • 4x Sedmička = 200-násobek sázky
  • 5x Sedmička = 500-násobek sázky
  • 3x Scatter = 2-násobek sázky
  • 4x Scatter = 10-násobek sázky
  • 5x Scatter = 50-násobek sázky

Abychom nezapomněli, každou jednu výhru můžete několikrát znásobit a to pomocí funkce Gamble/Risk. Vaším úkolem je uhádnout barvu zakryté karty. Správný tip znamená dvojnásobek výhry, nesprávný ztrátu výhry a návrat k válcům.

Zahrajte si Fruiti i zdarma

Na závěr už jen dodáme, že online hrací automat Fruiti je ideální pro začínající nebo nezkušené hráče. O hře budete mít od začátku přehled. Nemusíte se obávat žádných sofistikovaných bonusových her, kde na pochopení jejich principu potřebujete o něco více času. Vyzkoušejte si tento kousek, klidně i zdarma.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty