Fruit Zen

Fruit Zen

Vyzkoušejte si výherní automat Fruit Zen zdarma

Ovocných automatů je v online kasinech ažaž. Vybrat mezi nimi ten, u kterého se nejen zabavíte, ale i cosi zajímavého vyhrajete, může být skutečně náročné. Pokud jste až dosud na svého favorita nenarazili, zkuste štěstí s online výherním automatem Fruit Zen od společnosti Betsoft.

Automat jen s jedním bonusem

Na úvod musíme uvést, že online slot Fruit Zen je určen především začínajícím hráčům. Milovníci bonusových her budou zklamáni, protože mezi symboly třešní, švestek, jablek nebo malin se točí jen jeden jediný bonusový symbol. Jde o Wild symbol, který má však v sobě zakomponovány až dvě vlastnosti. V první řadě jako žolík nahrazuje chybějící symboly ve výherní kombinaci, ale kromě toho i expanduje po celém válci. To znamená, že pokud ho vytočíte, rozšíří se po celém válci a následně na to se spustí jedno volné protočení (re-spin). Z toho může vzniknout několik výherních kombinací.

Skvělé je i to, že výherní kombinace platí nejen zleva doprava, ale i zprava doleva. Začínat musejí na prvním válci zleva nebo na prvním válci zprava. Stejné symboly musejí za sebou následovat v nepřerušovaném sledu. V případě vícerých výherních kombinací na té samé linii platí jen ta s nejvyšší hodnotou. Pokud jsou výherní kombinace na různých výherních liniích, hodnota výher se sčítává.

Vyberte si svůj šťastný automat

Celkově na nás hra působila velmi jednoduše a hlavně oddychově. A možná až příliš. Celý automat je totiž vsazen do scenérie vlnící se mořské hladiny a po dobu točení válci hraje uklidňující, dokonce až uspávací hudba. Ještě, že se dá vypnout. Pokud nepatříte k nějakým zkušeným borcům a vaší prioritou není vyšperkovaná bonusová struktura, automat Fruit Zen by se vám mohl zalíbit.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Betsoft
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
Naše hodnocení:
Hrací automaty