Fruit Awards

Fruit Awards

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fruit Awards zdarma

Šťavnatá ovocná klasika, která neomrzí

Nabídka ovocných online automatů je v dnešní době přesycena. Najdete mezi nimi takové, které disponují různými funkcemi, ale i takové, které řadíme mezi čisté klasiky. Na každý jeden druh najdete hned několik her. Pokud hledáte graficky propracovanou hru plnou funkcí a bonusů, stačí chvilka hledání a určitě na nějakou natrefíte. Pro ty z vás, kteří si na něco takového nepotrpí a hledají jednoduchou a čistou zábavu, příp. klasiku, je tu výherní automat Fruit Awards od Synot Games.

Fruit Awards je klasický 4válcový a 3řádkový výherní automat s fixními 81 výherními liniemi. Neplatí tu teda koncept, že si sami nastavujete, na kolik linií chcete hrát. Jediné, co si volíte, je výška sázky. Grafické zpracování je také velmi jednoduché a příjemná melodie vás dokáže celkem uvolnit.

Na hracím poli jsou umístěny klasické symboly ovoce, jako třešně, citrón, švestka, pomeranč, víno, meloun a symboly 7 a BAR. Do výherní kombinace je potřebujete vytočit aspoň tři v dané výherní linii. Začínat musejí na prvním válci zleva a pokračovat doprava po sousedních válcích. To je čistá klasika.

Za co musíme vývojáře pochválit je přidání Wild symbolu s multiplikátorem. Wild symbol teda jednak supluje chybějící symbol ve výherní kombinaci a současně výhru z této kompozice znásobuje. Pokud je součástí složení jen jeden symbol Wild, výhru zdvojnásobuje, u dvou znásobuje čtyřikrát a u tří až osmkrát. Více Wild symbolů ve výherní kombinaci být nemůže, neboť Wild symboly nemohou sami o sobě vytvořit výherní kombinaci.

Druhou věc, kterou oceňujeme, je funkce Gamble (risk). Jakmile vytočíte nějakou výherní kombinaci, vedle tlačítka Spin se ukáže ikonka dvou karet. Vaším úkolem bude uhádnout barvu otočené karty. Pokud tipnete správně, výhra se vám zdvojnásobí. V případě zlého odhadu výhru ztrácíte a vracíte se zpět do hry.

Ale pozor, hlavně u zapnuté funkce Autoplay se tato ikonka velmi rychle vytratí. Proto buďte rychlí, anebo automatické točení válci vůbec nezapínejte, pokud chcete využívat na znásobení výher i funkci Gamble.

Vytočte si tu správnou výhru na válcích

Abychom zdůraznili, co už bylo napsáno, jde o klasický jednoduchý online výherní automat, který rozhodně nezklame a ani neomrzí. Je určen hlavně pro milovníky klasiky nebo nováčky. I tu se můžete dopracovat k pěkným výhrám za doprovodu velkého potlesku a hlavně se zabavit. Svoje štěstí si můžete otestovat u hraní v online kasinu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty