Forest Fruit

Forest Fruit

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Forest Fruit zdarma

Jak hrát automat Forest Fruit

Jsou pro vás ovocné automaty pasé nebo si je čas od času rádi zahrajete stejně jako my? Tak nebo tak, dostal se nám „do ruky“ online výherní automat Forest Fruit. Vytvořila ho společnost Tech4bet, která má ve svém portfoliu množství ovocných či retro slotů (Wild Joker 50, 243 Simply Ways, ...). Už si jen vybrat ten správný. Ale jak, když je jich tolik? Možná zaváží bonusová nabídka. A slot Forest Fruit ji má opravdu štědrou. Vždyť posuďte sami.

5 válců, 3 řádky a 20 pevně stanovených výherních linií. To vás čeká na online hracím automatu Forest Fruit. Kombinace na něm jsou výherní tehdy, pokud ve směru zleva doprava vytočíte na sousedících válcích minimálně 2 (zvonky a sedmičky) nebo 3 (zbývající ovoce) stejné symboly. Na cestě k atraktivnějším výhrám můžete využít hned několik bonusových funkcí a vlastností.

Jak vyhrát? Pomocí přitažlivé bonusové nabídky automatu

Wild symbol v pozici žolíka supluje chybějící symboly v případné výherní kombinaci. Kromě toho má v sobě zabudované i multiplikátory, resp. násobitele výher. Výherní kombinace vytvořená Wild symbolem se vynásobí podle toho, kolik Wild symbolů se v ní nachází:

  • 1x Wild symbol = výhra se násobí x2
  • 2x Wild symbol = výhra se násobí x4
  • 3x Wild symbol = výhra se násobí x8
  • 4x Wild symbol = výhra se násobí x16

Scatter symbolem je žlutá hvězda, která se zobrazuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci automatu Forest Fruit. Pokud ji vytočíte, přesunete se do bonusové hry s 10 volnými přetočeními. Během freespinové hry dochází k dalšímu speciálnímu jevu. Výherní kombinace zůstane na svém místě a automaticky se spustí bezplatný re-spin, co může vést k rozšíření již zafixované výherní kombinace. Tímto způsobem lze pokračovat do té doby, než budete vytáčet další a lepší výherní kombinace. Když už další nepřijde, bezplatné re-spiny skončí.

Online automat Forest Fruit naleznete v kasinu

Pokud máte rádi klasiku a před vizuálem automatu dáváte přednost spíš jeho speciálním vlastnostem a bonusové struktuře, Forest Fruit vám vřele doporučujeme. My jsme při něm strávili víc času, než jsme původně zamýšleli a užili jsme si s ním dostatek zábavy. Pokud zaujal i vás, vyzkoušet si jej můžete v online kasinu, kde to jde i přes mobil.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty