Flaming Fruits

Flaming Fruits

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Flaming Fruits zdarma

Společnost BETINSIGHT, která se zaobírá vývojem softvéru se zaměřením na odvětví hazardních her, je na trhu už více než 8 let a za tento relativně krátký čas nabídla svým klientům několik podařených kousků. Pro tvůrce této značky je prioritou vysoký výkon a solidní grafická kvalita. Jejich cílem je i to, aby si hráči mohli zahrát hru na různých platformách.

Vyhrát se dá i na 3 řádcích a 3 válcích

My jsme se tentokrát zaměřili na jejich online hrací automat Flaming Fruits. Jak už samotný název napovídá, jde o klasiku v podobě ovocného automatu. Pozůstává ze 3 řádků a 3 válců. Počet výherních linií je tu 5. Nejvyšší hodnotu má symbol sedmičky. 3x zobrazená sedmička znamená 150-násobek sázky (hraje se na 5 fixních liniích).

Jako obvykle, i tu platí, že výherní kombinace se musí skládat ze tří stejných symbolů v nepřerušovaném sledu zleva doprava. Pokud výherních kombinací vytočíte víc na různých výherních liniích, všechny výhry se kompletně sčítají. „Malým bonusem“ této hry je, že pokud se vám podaří na všech válcích vytočit stejné symboly třešní, pomerančů, švestek a citronů, konečná výhra je zdvojnásobená.

Milovníci bonusů mají smůlu

Každou jednu výhru můžete ještě o něco navýšit prostřednictvím funkce Gamble/Risk. Po kliknutí příslušného tlačítka (vpravo dole) se přesunete do nové obrazovky. Vaším úkolem je uhádnout, jaká barva je pod zakrytou kartou. Pokud trefíte, výhru zdvojnásobíte. Takto můžete pokračovat 5-krát. Pokud však neuhádnete barvu zakryté karty, ztrácíte celou výhru. Kromě výše uvedeného „malého bonusu“ a funkce násobení výher na hracím automatu Flaming Fruits nenajdete žádný jiný bonusový prvek.

Vícerým hráčům online slotů se protiví, pokud musí každé jedno přetočení vyklikávat. I vám? Na automatu Flaming Fruits je zabudované tlačítko automatického režimu točení válci, co jistě oceníte. Dokonce si otáčky můžete nastavit do módu – nepřetržitě.

Flaming Fruits i úplně zdarma

Hlavní rysy a vlastnosti výherního automatu Flaming Fruits jsme vám předestřeli a nyní je už jen na vás, zda to s touto ovocnou srandičkou zkusíte i zdarma pro zábavu. Anebo si na něm zkusíte vytočit přímo skutečnou výhru.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty