Fire Witch

Fire Witch

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Fire Witch zdarma

Mix témat ve výherním automatu

Po roztočení válců ve hře Fire Witch Vás zasáhne téma ovocných výherních automatů, ve strašidelném až halloweenském prostředí hřbitova s magicky přitažlivou čarodějnicí. Vsadit všechno na jednu kartu se ve světě hazardu moc nevyplácí. Možná právě proto se společnost Synot Games rozhodla jít tímto směrem a udělali velmi dobrou práci.

Strašidelný Fire Witch je 3válcový a 3řádkový výherní automat s 5 fixními liniemi. Někomu by to mohlo avizovat, že na tak malém herním poli není možné dospět k velkým výhrám, ale opak je pravdou. I když se jedná o jednoduchý, rychlý a nekomplikovaný online slot, tak magie výher Vám určitě vyčaruje úsměv na tváři.

Hrací automat graficky působí velmi propracovaně s množstvím grafických a animovaných prvků s mírně strašidelnou melodií. Odvahu Vám ale dodá krásná zrzavá čarodějnice. Zmírnění strašidelné atmosféry nabízejí i symboly ovoce (vína, švestky, pomeranče, citrónu a třešně) a symbol sedmičky, hvězdy a BARu.

Do výherní kombinace se započítávají jen, pokud jsou ve výherní linii tři stejné symboly. Jednotlivé výherní linie si můžete prohlédnout v Paylines v informacích hry. Výhry na různých výherních liniích se samozřejmě sčítají.

Kouzelné funkce a bonusy

Štíhle herní pole nutně neznamená malé herní bonusy. Ani tu nechybí Wild symbol. Poznáte ho velmi jednoduše. Reprezentuje ho tvář naší zrzky v zeleném podsvícení a s nápisem Wild. Ve všeobecnosti Wild symbol figuruje jako žolík, a tak nahrazuje chybějící symbol ve výherní kombinaci. Kombinace složená ze tří symbolů zrzečky Vás obdaří výhrou 20násobku Vaší sázky.

Jedinečnou pro tuto hru je funkce Fire Respin. Ta se aktivuje, když na dvou ze tří válců vytočíte na všech pozicích stejný symbol. V tom případě se „nepasující“ válec přetočí ještě jednou, čím je možné získat ještě větší množství výher a současně velkou pravděpodobnost spuštění Fire Wheel. Nemusíte se obávat, není to nic vzácného. Dopracovat se k tomu umíte relativně často.

Fire Wheel je vlastně náhodný multiplikátor. Spustíte ho, když se Vám zobrazí na všech pozicích/válcích jen jeden jediný symbol (například 9krát švestka). Následně se vám roztočí kotouč, na kterém jsou násobitelé. Kotouč Vám náhodně vytočí bonus, který Vám může výhru až zdesetinásobit.

Velmi oceníte funkci dalšího násobení výhry v podobě Gamble (risk). Princip je jednoduchý. Musíte uhádnout barvu zakryté karty. Při správném tipu získáváte dvojnásobek sázky, při nesprávném částku ztrácíte, a vracíte se k točení válci.

Vyzkoušejte si Fire Witch v magické noci

Fire Witch je jednoduchý, rychlý online automat, kterého svižnost můžete ještě zvýšit použitím funkce Autoplay. Je vhodný hlavně pro začátečníky a hráče oblibující klasiku. Myšlenka spojit ovocné symboly se strašidelným prostředím hřbitova s tykvemi se, podobně jako u hry Halloween Fruits, celkem osvědčila. Do toho ještě dráždivá čarodějnice, která si přiletí a přičaruje vám i velkou výhru, kterou ještě můžete dále znásobit. Dopracovat se tu dá ke skutečně kouzelným výhrám. Přejeme Vám hodně štěstí!

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s tématikou magie a mytologie
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty