Dragons of Fortune

Dragons of Fortune

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Dragons of Fortune zdarma

Obdivuhodný kousek se podařilo vymyslet vývojářům společnosti SYNOT Games v podobě dobrodružného online výherního automatu s názvem Dragons of Fortune. Hlavními postavami jsou totiž legendami opředení mýtičtí draci. Vydejte se za nimi na dobrodružnou cestu plnou nástrah, kde vás na konci čekají luxusní odměny.

Online slot Dragons of Fortune vás zaujme už na první pohled. Dokonalý grafický vizuál s nadupanými zvukovými efekty ve vás probudí hrdinského rytíře bojujícího s nebezpečnými a oheň chrlícími draky.

243 způsobů k výhře + ohnivé bonusy

Na výhru můžete použít až neuvěřitelných 243 způsobů. Výherní kombinace platí zleva doprava, začínat musejí na prvním válci vlevo a v nepřerušovaném sledu pokračovat směrem k pátému válci vpravo. Pokud je na jedné linii více výherních kombinací, platí jen ta s nejvyšší hodnotou. V případě, že jsou výherní kombinace na vícerých různých výherních liniích, výhry se sčítávají. Na cestě za vytouženými odměnami můžete využít několik bonusů. Díky nim se můžete dopracovat ke skutečně velkým výhrám.

Na 2., 3. a 4. válci se točí Wild symbol, který v pozici žolíku supluje chybějící symboly v potenciální výherní kombinaci. Větší pozornost však poutá Scatter symbol v podobě jakéhosi vstupu pod dračí hlavou. Pokud ho vytočíte aspoň 3krát, začíná se pořádně ohnivá zábava, protože aktivujete bonusovou hru s volnými protočeními a násobiteli výher. Předtím než do ní vstoupíte, vybíráte si z 5 možností, jakou konkrétní bonusovou hru si zahrajete. Buď se zaměříte na větší počet freespinů, anebo budete chtít mít vyšší násobitele výher. To je už jen a jen na vás.

K dispozici máte tento výběr bonusových her:

  • Zelený drak – 25 freespinů + násobitele výher x2, x3, x5
  • Modrý drak – 20 freespinů + násobitele výher x3, x5, x8
  • Bílý drak – 15 freespinů + násobitele výher x5, x8, x10
  • Červený drak – 13 freespinů + násobitele výher x8, x10, x15
  • Zlatý drak – 10 freespinů + násobitele výher x10, x15, x20

Dobrá nadílka, co říkáte? Věřte nám, že tato bonusová kola budete chtít hrát stále dokola. Kromě toho můžete každou jednu výhru několikrát znásobit pomocí funkce Gamble (Risk). Vaším úkolem je správně tipnout, jaké barvy je zahalená karta. Pokud neuhádnete správně barvu, přijdete o výhru a vracíte se zpět k válcům.

Nebojte se vstoupit do tohoto pozoruhodného dračího světa, kde se ukrývá mnoho bohatství. Čeká možná právě na vás. Zkuste si zahrát hrací automat Dragons of Fortune v online kasinu a zabojujte o svoje výhry.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty