Double Hot

Double Hot

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Double Hot zdarma

Klasický rychlý ovocný automat

Double Hot je online výherní automat s velmi jednoduchými pravidly a tradičním ovocným tématem. Je produktem českého providera Synot Games. Najdete v něm 3 válce, 3 řádky a 5 fixně daných výherních linií. Jelikož jde o klasiku, nějaké inovativní funkce a moderní bonusové hry na něm budete hledat marně. To někoho možná odradí, ale pro jiné hráče zase může jít o přijatelný fakt. V tomto případě vám budou tedy muset stačit bonusy online kasin.

Jak získat 150násobek sázky

Na online automatu Double Hot je spolu 8 symbolů - 5 ovocných a 3 neovocné. Nejnižší hodnotu má symbol BAR. Za tři jeho vytočení se vaše sázka "pouze" zdvojnásobí. Za tři třešně, citrony, jablka nebo švestky je to již 8násobek sázky, za tři melouny 12násobek a za čtyři zvonky pěkný 40násobek sázky. Nicméně nejvíc, až 150násobek sázky, dostanete za tři červené sedmičky.

Když se podíváme na bonusové možnosti automatu Double Hot, není to žádná sláva. Při hře se neobjevují žádné Wild symboly, Scatter symboly, freespiny, re – spiny, ani nic podobného. Pomoct si můžete akorát funkcí Gamble (Risk), která je určena k zdvojnásobení vašich výher. Abyste výhru zdvojnásobili, musíte uhodnout barvu zakryté karty. Buďte však opatrní, protože po nesprávném tipu o ni přijdete.

Naštěstí autoři do hry zakomponovali alespoň jednu relativně významnou bonusovou vlastnost. V případě, že se vám povede na všech 9 pozicích automatu vytočit některý z ovocných symbolů – třešně, citrony, jablka nebo švestky, výhra se automatický vynásobí x2. Jelikož je za tyto čtyři symboly v normálním režimu odměnou 8násobek sázky, konečným výsledkem tedy může být výhra rovnající se 16násobku vaší sázky.

Automat Double Hot v online kasinu

A to je v podstatě vše, co před spuštěním hracího automatu Double Hot potřebujete vědět. Doporučujeme ho spíš hráčům, kteří se neradi pouštějí do moderních slotů a dávají přednost klasické, rychlé a nekomplikované hře na válcích. Double Hot si můžete vyzkoušet i zcela zdarma a pak otestovat své štěstí v některém online kasinu. Přejeme ničím nerušenou zábavu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty