Dicey Fruits

Dicey Fruits

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Dicey Fruits zdarma

Slot Dicey Fruits je ideální pro nezkušené hráče

Ovocné automaty jsou spojovány převážně s horkým letním prostředím, což v nás může evokovat příjemné osvěžení. Online slot Dicey Fruits se této klasické kombinaci vymyká. Je totiž vsazen do mrazivé atmosféry kdesi na daleké a odlehlé Sibiři. I když jde o vskutku neobvyklý nápad, autoři si na něm dali opravdu záležet. Pojďme se proto na tento online automat podívat trochu obšírněji.

Výherní automat Dicey Fruits je dílem společnosti Synot Games. Tvoří ho 3 válce, 3 řádky a obsahuje celkem 27 fixně stanovených výherních linii. Tato kombinace znamená, že jde o slot bez linií a výhry vznikají "křížem krážem". Stačí tedy, aby se výherní symbol zobrazil kdekoli na všech 3 válcích. Jak jsme již v úvodu načrtli, jednotlivé válce se točí v popředí, před ledovou krajinkou. Symboly jsou ovocné plody jako třešně, pomeranče, citrony, švestky, hrozny a melouny, a všechny jsou obsekané na kostky. Dále jsou zde dva neovocné symboly, které ovšem mají ve hře nejvyšší hodnoty. Jde o zvonky a sedmičky. Za tři symboly zvonků obdržíte 8násobek sázky, za tři sedmičky 16násobek.

Podaří se vám zaplnit slot stejným symbolem?

Co se týče bonusové struktury hracího automatu Dicey Fruits, tak ta je spíše skromnější. Tento fakt ocení především nezkušení hráči, protože hra neobsahuje žádné komplikované bonusy a speciální funkce, jejichž princip může začínajícímu hráči zamotat hlavu. Automat nemá nic ani z klasické trojice bonusů Wild symbol / Scatter symbol / freespiny. Zajímavý bonus se na něm ovšem přece jen najde. Podobně jako na automatu Neon Fruits od Kajotu, zůstanou po vytočení jakékoli výherní kombinace její symboly zafixovány na svém místě, a následně se aktivuje bezplatný re-spin. Pokud byste pak vytočili další symbol dané výherní kombinace, i ten zůstane na svém místě. Takto se dá pokračovat, dokud vytáčíte další nové symboly z těch zafixovaných. Nebo dokud všechna pole na automatu nebudou pokryty jedním stejným symbolem. V takovém případě se celková výhra ještě zdvojnásobí.

Abyste své výhry ještě o něco navýšili, můžete sáhnout po funkci Gamble (Risk). Výhru zdvojnásobíte tehdy, když uhodnete barvu zakryté karty. Tady ovšem pozor, neboť nesprávný tip vás obere o výhru a vrátíte se zpět k válcům. Aby hra měla potřebný spád, můžete využít i funkci Autoplay. Nemusíte tak neustále klikat na myš, resp. ťukat do telefonu.

Dicey Fruits najdete i v českých kasinech

To jsou všechny relevantní informace, které potřebujete vědět ještě předtím, než se do hraní online výherního automatu Dicey Fruits pustíte. Najdete ho i v českých online kasinech. Hra je samozřejmě dostupná nejen pro počítač, ale i přes mobil.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty