Crime Scene™

Crime Scene™

Vyzkoušejte si výherní automat Crime Scene™ zdarma


Crime Scene ™ přináší vzrušení na válcích s populární funkcí žolíka Sticky Wild. Pokud najdete ikonku Sticky Wild, ta zůstane na svém místě až během 5 točení a aby toho nebylo málo, můžete očekávat vysoké výhry, protože Sticky Wild je násobí až 3x!

Jako hra pokračuje, zvyšuje se šance, že najdete 3 nebo více bonusových symbolů, které vás přesunou přímo do špičkové high-tech forenzní laboratoře. Zde se dozvíte, že existují možnosti, jak získat opravdu masivní výhry. Kliknutím na složky na obrazovce můžete najít výhru v podobě kreditů, symbol druhé šance, který vás udrží v bonusové hře nebo symboly forenzních důkazů s náhodnými hodnotami výher. Co dělá bonusovou hru tak vzrušující je, že pokud najdete forenzní důkaz, jeho náhodná výherní hodnota se vždy přičítá ke všem dalším výhrám, které odhalíte v laboratoři!

Než Bonusová hra skončí máte ještě šanci, jak zvýšit své výhry. Předtím, než se vrátíte do hlavní hry, můžete si vybrat 1 ze 4 samostatných obálek. Obálky obsahují další výhry, dvojnásobek pro celkovou aktuální výhru z bonusové hry nebo možnost vrátit se zpět do bonusové hry.

Detaily hry

Dodavatel hry:
NetEnt
Téma hry:
Online kasino:
Naše hodnocení:
Hrací automaty