Corsair Queen

Corsair Queen

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Corsair Queen zdarma

Získejte svůj vlastní poklad s Corsair Queen

Naskočte na palubu pirátské lodě v doprovodu divoké slečny v online výherním automatu Corsair Queen. Tvůrci ze společnosti Synot Games si dali záležet nejen na pěkné grafice ale i na zajímavých herních a bonusových prvcích, kterými dokáží nadchnout každého správného dobrodruha.

Automat Corsair Queen má v základní hře 5 válců, 3 řádky a 20 fixních výherních linií. V režimu volných přetočení se herní pole rozšíří na 5 řádků se 40 fixními liniemi, přičemž počet válců zůstává neměnný. Tuto podobnost s rozšířeními herního pole nese například s dalším pirátským automatem Pirates Plenty od Red Tiger. Pokud Vás plavby pod vlajkou s lebkou a zkříženými hnáty baví, určitě Vaší pozornosti neunikne.

Graficky je výherní automat velmi dobře zpracován a bez problémů Vás okamžitě vtáhne do děje. V pozadí nechybějí ani pirátské lodě. Stejně tak nesmějí chybět graficky propracované symboly s malými animacemi. Mezi symboly se kromě těch obyčejných (J, Q, K, A) vyskytují i symboly zapečetěné lahve, kompasu, mapy a lodi. Nejhodnotnější kombinaci tvoří 5 symbolů lodí, které vám zajistí 20násobek Vaší sázky.

Výherní kombinace musejí začínat zleva doprava v nepřerušovaném sledu v jednotlivých výherních liniích. Pokud vznikne větší množství výherních kombinací na jedné linii, započítává se jen ta s nejvyšší hodnotou. Výhry z vícerých výherních kombinací na různých liniích se sčítají.

Automatové bonusy hodné královny

Velký bonus na vás čeká v podobě Wild Symbolu. Tým je samotná hlavní hrdinka. Zastává všeobecně známou funkci žolíku a nahrazuje chybějící symboly ve výherní linii. Zobrazuje se však jen na 2., 3., a 4. válci. Co je ale nad míru zajímavé, je fakt, že pokud se vám podaří vytočit tuto krásku v plné kráse (plně zobrazený Wild symbol), získáváte 5 volných přetočení a herní pole expanduje na 5 řádků se 40 výherními liniemi. Pokud se vám podaří znovu po dobu působení freespinů vytočit pirátku, obdržíte ještě jedno volné přetočení.

Druhý bonusový symbol v této hře je Scatter symbol. Poznáte ho velmi jednoduše jako truhlici s pokladem a s nápisem Scatter. Scatter kombinace patří také mezi ty nejhodnotnější. Při vytočení pěti symbolů, získáváte až 20násobek Vaší sázky.

Mezi klasické funkce, na které jsme si od automatů od Synot Games zvykli, je funkce Gamble (risk). Pokud si zvolíte tuto možnost, musíte správně odhadnout barvu zakryté karty. V případě správného odhadu výhru zdvojnásobíte, s nesprávným odhadem vklad ztrácíte, hra končí a vy se vracíte k točení válci. V neposlední řadě nechybí ani funkce Autoplay, kde si nastavíte, kolikrát se mají válce přetočit bez nutnosti dalších kliků.

Zažijte pirátské výpravy v online kasinu

Pokud jste ještě nezkusili hrát dobrodružné automaty jako Book of Secrets nebo The Vikings tak rozhodně přicházíte o mnoho. Zajímavé podání bonusových symbolů v Corsair Queen Vám může přinést vytoužený poklad v podobě velké výhry.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty