Caramel Hot

Caramel Hot

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Caramel Hot zdarma

Ovoce v karamelu

Máte rádi karamel? A ovoce? Tuto neodolatelně sladkou kombinaci nabízí online výherní automat Caramel Hot, který zkonstruovali autoři her ze společnosti EGT. Doporučujeme ho především hráčům preferujícím sloty s tradičním ovocním tématem a základními bonusovými funkcemi.

Caramel Hot má 5 válců, 3 řádky a 30 nastavitelných výherních linii. Záleží jen na vás, s kolika liniemi budete hrát. Výherní kombinace jako obvykle platí zleva doprava. Při víc výherních kombinacích na jedné linii platí jen ta nejvyšší. V případě vytočení několika výherních kombinací na více výherních liniích se hodnota výher sčítá. Jelikož název automatu je "karamelový", převládá na něm zlatohnědá barva. Grafika je solidní, na hudbě a zvukových efektech ale mohli autoři zapracovat o něco víc. Co se týče symbolů na válcích, ve hře se točí klasické ovocné symboly, které mají menší odměny, a neovocné symboly s vyššími odměnami. Těmi neovocnými jsou zlaté zvonky, červené sedmičky a hvězdy. Sedmička a hvězda jsou bonusovými symboly. Kromě toho oba symboly dokážou vytvořit samostatné výherní kombinace, a ty už opravdu stojí za to. Vše si můžete detailně prohlídnout ve výherní tabulce.

Základní bonusová výbava

Wild symbolem je červená sedmička, která v roli žolíka supluje chybějící symboly ve výherní kombinaci. Scatter symbolem je hvězda. Jejím plusem je, že je symbolem s nejvyšší hodnotou, na druhé straně má ale jedno velké mínus. Podobně jako například u hry Royal Secrets, žádné freespiny z ní neplynou. Absence volných protočení nás zarazila, překvapila a zklamala. Toto naše nepříjemné zjištění částečně uchlácholili čtyři progresivní EGT Jackpoty, které jsou součástí automatu. Jejich hodnoty jsou vyobrazeny v horní liště nad válci. Vstup do hry o jeden ze čtyř progresivních Jackpotů závisí čistě jen na náhodě a štěstí. Zkrátka, na obrazovce se po odehrání spinu musí objevit velkými písmeny napsané - Jackpot Cards. Následně přejdete do nové obrazovky bonusové hry. Vaším úkolem bude najít mezi 12 zakrytými kartami 3 se stejným symbolem.

Pokud by se vám příliš nedařilo a výhry by byly nízké, sáhnout můžete ještě po funkci Gamble (Risk). Díky ní své výhry několikrát zdvojnásobíte.

Caramel Hot i na mobilu

Online hrací automat je dostupný také v mobilní verzi, přičemž platí stejná pravidla jako v té počítačové. Tento rychlý nenáročný slot si můžete zahrát i zcela zdarma. Pokud ještě nemáte založené hráčské konto v online kasinu, nezapomeňte využít všechny bonusy pro nové hráče. Vyplatí se.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty