Blazing Ice

Blazing Ice

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Blazing Ice zdarma

Klasická vitamínová bomba na válcích

Repertoár online výherních automatů se znovu rozšířil o další ovocnou klasiku. Člověk by si pomyslel, že u tak velkého množství her s ovocnou tematikou nám už vývojáři nebudou mít co nabídnout. Synot Games tu ale odvedl kus dobré a poctivé práce a doplnil do hry několik bonusů a funkcí, které si blíže představíme v této recenzi.

Herní pole výherního automatu Blazing Ice je tvořené 3 válci a 3 řádky s 27 fixními liniemi. Pevně stanovené množství linií je jedna z předních deviz automatů od Synot Games. Stejně tak i schopná a propracovaná grafika, která rozhodně nezklame žádné pozorné oko náročného hráče.

Mezi symboly najdete primárně symboly ovoce, jako třešně, citrón, pomeranč, slivku, víno a meloun. Nejhodnotnější kombinace je tvořena melouny s výhrou rovnající se 20násobku sázky.

Hra plná bonusů a funkcí

Začněme nejdříve zlehka. Ve hře nenajdete klasické symboly Wild ani Scatter. Vyskytují se tu ale symboly s částečně podobnou funkcí. Značnou podobnost tu sdílí s automatem Fire Witch, ale s o něco většími bonusy.

Mystery symbol je víceméně takový Scatter symbol. U jeho vytočení na každém válci na jakékoliv pozici vás může obdařit výhrou až 100násobkem vaší sázky. Ale ne vždy, berte na zřetel, že tento násobitel je náhodný a může být i nižší.

Podobnou funkci Wild symbolu tu do omezené míry mají symboly Ledu a Ohně. Pokud vytočíte symbol Ledu nebo ohně na dvou válcích na libovolném místě, aktivujete funkci Respin. Ta způsobí opětovné volné přetočení ve válci, kde tento symbol nepadl. To vám dává možnost vytočit další pěknou výhru.

Jak v každém automatu od Synot Games, ani tu nechybí možnost zrychlení přes Autoplay a ani funkce Gamble (risk). Při jejím spuštění musíte uhádnout barvu přetočené karty. Se správným tipem přichází dvojnásobek vaší výhry, při nesprávném odhadu výhru ztrácíte a vracíte se k točení válci.

Vyzkoušejte si automat Blazing Ice zdarma v online kasinu

Milovníky klasiky a hlavně nekomplikovaných automatů určitě takováto online hra potěší. Na hracím automatu Blazing Ice se svižným točením válců a funkcemi jako respin se můžete dopracovat ke skutečně pěkným výhrám. Proto ho zkuste roztočit sami v online kasinu a uvidíte.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty