Bad Wolf

Bad Wolf

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Bad Wolf zdarma

Hra o Červené karkulce a zlém vlkovi

Přijdou vám válcové hry od českého Kajotu bez jiskry a jakékoli inovativní myšlenky? Retro, retro a zase jen retro? Vůbec netušíme, co bylo důvodem změny, ale online hrací automat Bad se už na první pohled vymyká zaběhnuté nabídce her od této společnosti. Autoři si s ním celkem slušně pohráli a do hry zakomponovali zajímavé téma – pohádku o Červené Karkulce. A co je nesmírně důležité, nezapomněli do něj přidat i několik bonusů a speciálních funkcí.

Jaké bonusy najdete v automatu Bad Wolf

Na rozdíl od automatu o Popelce – Cinderella’s Ball, je celkový design hry Bad Wolf víc temný a pochmurný než veselý. Ale to vůbec nevadí, protože to tajemno dodává hře potřebný náboj, což zajisté oceníte. Tedy za předpokladu, že se nebojíte procházek za úplňku měsíce a nenaskočí vám husí kůže při vytí vlčí smečky kdesi v tmavém lese. Na výherním automatu Bad Wolf se v rámci 5 válců a 4 řádků objevují klasické karetní znaky A, K, Q, J a 10 a symboly charakterizující samotnou hru – piknikový košík, muchomůrky, hajný a Červená Karkulka. Co se týče vytváření výherních kombinací, u karetních znaků musíte vytočit minimálně tři symboly, u nekartových postačí dva. Kombinace je výherní tehdy, začíná-li na prvním válci vlevo a bez přerušení pokračuje opačným směrem doprava. Devět zmíněných symbolů doplňuje jediný bonusový symbol a tím je vlk. Ten sice nevypadá úplně kamarádsky, ale díky němu můžete na automatu dosáhnout úžasných výher. Vlk v sobě spojuje Wild symbol i Scatter symbol díky čemuž přináší 3 důležité funkce:

  • jako žolík supluje chybějící symbol ve výherní kombinaci,
  • • za vytočení 3 a více symbolů vlka obdržíte okamžitou výhru podle výherní tabulky,
  • vytočení 3 a více symbolů vlka aktivuje bonusovou hru s 10 freespiny. Před startem si vylosujete jeden symbol, který se stane expandujícím. Tento symbol se po dostatečném zobrazení rozšíří na všechny tři řádky. Vytočení vlčího symbolu během bonusové hry přidá další freespin navíc, vytočení 3 vlčích symbolů přidá 10 nových volných přetočení.

Automat Bad Wolf v online kasinu

Online výherní automat Bad Wolf naleznete také v nabídce online kasin, kde si jej můžete vyzkoušet. Ve většině kasin je hra doplněna dokonce o 3 Apollo progresivní Jackpoty, jejichž částky neustále rostou.

Bonusové hry se šancí na výhru si zaslouží vaši pozornost

Online slot Bad Wolf věnovaný příběhu o Červené Karkulce nás bavil a věnovali jsme mu víc času, než jsme před jeho spuštěním plánovali. Jedinou výtkou je absence turbo režimu. Válce se podle našeho vkusu protáčely dost pomalu. Ještě že je na něm tolik bonusů a speciálních funkcí, což tento negativní fakt mírně vyváží. Šanci si tedy určitě zaslouží.

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

Chance logo

bonus z první dotace až do 25000 Kč

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Pohádkový hrací automat
Online kasino:
Chance
Naše hodnocení:
Hrací automaty