Armed 'N' Wild

Armed 'N' Wild

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Armed 'N' Wild zdarma

Rozkaz, pane!

Před spuštěním online hracího automatu Armed 'N' Wild je důležitá a potřebná jedna jediná věc. Bojovně se naladit a být odhodlaný poprat se o fantastické výhry. Tento slot podobně jako Top Gun od Playtechu je totiž laděn do prostředí armády, kde se setkáte s těžkými bojovými stroji, ale i atraktivními vojačkami.

Výherní automat Armed 'N' Wild, který vytvořila česká společnost Synot Games, tvoří 5 válců, 4 řádky a 20 pevně stanovených výherních linii. Prvním velkým pozitivem automatu jsou obousměrné výherní kombinace. Nemusíte se tedy dívat pouze na první válec zleva a doufat, zda se z něj neodvine výherní kombinace. Důležitý je i válec zcela vpravo. Grafika, hudba a zvukové efekty jsou na solidní úrovni. Symboly tvoří karetní znaky a tři vojenské stroje, které mají nejvyšší hodnoty – tank, loď a stíhačka.

Dráždivé vojačky v uniformách na valcoch automatu

Autoři ze Synot Games se pěkně vyhráli i s bonusovými funkcemi, za což jim dáváme palec nahoru, ačkoli na online automatu Armed and Wild se točí pouze Wild symbol. Ve hře jsou vlastně tři druhy divokých symbolů – vojačka, námořnice a pilotka. Točí se na druhém, třetím a čtvrtém válci. Všechny tři dámy jsou velmi atraktivní (podobně jako americké krásky ve Wild Wild Chest) a bojové atmosféře dodávají šmrnc. Všechny tři se dokážou dotočit tak, aby pokryly celý válec, a to tehdy, pokud mohou být součástí výherní kombinace. Tímto způsobem se můžete velmi snadno dopracovat k zisku více výher.

Každá vytočená pozice Wild symbolu (vojačka, námořnice a pilotka) zároveň aktivuje násobitel výhry. Pokud byste například na druhém a čtvrtém válci slotu Armed 'N' Wild vytočili Wild symboly v plném rozsahu (4 řádky), automaticky získáte násobitel výhry x8. Logicky je tedy možné získat nejvyšší násobitel výhry x12. Na automatu také nechybí oblíbená funkce na zdvojnásobení výhry Gamble (Risk). Jako obvykle, i zde musíte správně tipnout, jaké barvy je zakryta karta.

Vrhněte se do boje za výhrami na Armed 'N' Wild

Na závěr tu máme ještě jednu "bombu". V českých online kasinech může být hra rozšířena o jackpot SYNOT Progressive Bonus se 4 úrovněmi – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Jejich hodnoty průběžně narůstají a zobrazeny jsou přímo nad válci. Aktivace této bonusové hry závisí pouze na náhodě a štěstí. Usměje se na vás? Zkuste!

Tři druhy Wild symbolů v nadstandardním rozměru, v kombinaci s multiplikátorem výher je chytlavá kombinace pro každého skutečného hráče. S výherním automatem Armed 'N' Wild jsme si užili spoustu zábavy. Pokud se ho rozhodnete vyzkoušet, užijete si i vy. Přejeme hodně štěstí při hře.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty