Alchemy

Alchemy

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Alchemy zdarma

Hra v útrobách tajemné laboratoře

Seznamte se se sympatickým dědečkem profesorem, jehož kouzelné vlastnosti v laboratoři vám při troše štěstí ukážou, jak vyhrát na hracím automatu luxusní výhry. Využijte jeho dlouholeté zkušenosti s magií a vychutnejte si všechny speciální funkce, které na válcích automatu nabízí. Představujeme vám online automat Alchemy.

Tento 5válcový hrací automat je produktem jedné z nejznámějších společnosti v oblasti hazardu a automatových her ve střední Evropě – Kajot. V jejím portfoliu najdete především klasické sloty, někdy však narazíte i na několik nadčasových kousků. No a takovýmto automatem je právě Alchemy. Jeho hlavní postavou je stařičký pan profesor. Ve svém utajeném laboratoři se vám bude snažit namíchat elixír fantastických výher. Navíc se prostřednictvím bonusových vlastností aktivně zapojuje do samotného hraní, čímž vám ochotně pomůže získat mnohem vyšší částky.

Ano, to všechno pan profesor na válcích dokáže

5 válců, 3 řádky a 5 fixních výherních linii, na kterých kombinace výher platí zleva doprava. To jsou základní číselné údaje online automatu Alchemy. Veselý profesor má zálusk namíchat elixír, díky kterému by vytvořil vzácné krystaly. Právě ty mají na automatu nejvyšší hodnotu. Za objevení pěti červených rubínů získáte až 5000násobek sázky. Vynalézavý dědeček má ve hře ještě jednu důležitou roli. Je žolíkem čili Wild symbolem. Kromě toho dokáže expandovat po celém jednom válci, čímž značně zvýší vaše šance na zisk výhry. Jenže pozor, divoký symbol se neobjevuje na prvním válci.

Pan profesor se neustále snaží vstupovat do hry, aby vám asistoval při získávání výher. Dokáže neúspěšný spin proměnit na úspěšný a to 3 různými speciálními schopnostmi:

  • Přebarvení – dědeček svou tajnou přísadou přebarví všechny symboly na jeden stejný symbol
  • Promíchání – dědeček promíchá všechny symboly na automatu tak, aby vznikla výherní kombinace
  • Náhodný Wild symbol – dědeček se náhodně objeví, a pak může jako divoký symbol expandovat po celém jednom válci

S bonusy jsme ještě neskončili

Opravdu skvělé bonusové vlastnosti, nemyslíte? A to nejsme ani zdaleka u konce, co se speciálních funkci automatu Alchemy týče. Na válcích č. 1, 3 a 5 se objevuje symbol knihy s recepty od pana profesora. Jde o Scatter symbol, který vás přivede k neobyčejným a úžasným protočením zdarma. Pokud ho tedy vytočíte třikrát, zvolit si můžete ze tří zajímavých alternativ:

  • 9 freespinů s přidanou bonusovou funkcí Promíchání
  • 7 freespinů s přidanou bonusovou funkcí Přebarvení
  • 5 freespinů s přidanou bonusovou funkcí Náhodný Wild symbol

A na závěr třešnička na dortu, kterou je multiplikátor výher. V případě, že stejný symbol vytočíte na prvních třech válcích, výhra se ztrojnásobí. Čtyřnásobek výhry získáte za vytočení stejného symbolu na prvních čtyřech válcích, no a 5násobek výhry za objevení stejného symbolu na celé ploše slotu.

Online automat Alchemy najdete v kasinu Tipsport

Parádní nabídka bonusů a speciálních funkcí na online výherním automatu Alchemy nás prostě nadchla. Pokud máte rádi rozmanitost, neváhejte a tento slot si vyzkoušejte. Zahrát si jej můžete i přes své mobilní zařízení. V českých online kasinech to jde i zcela zdarma. Stačí kliknout na možnost "hrát pro zábavu".

25000 CZK pro nové hráče v kasinu

Tipsport logo

bonus z prvního vkladu až do výše 25000 Kč

Detaily hry

Dodavatel hry:
Kajot Games
Téma hry:
Automat s tématikou magie a mytologie
Online kasino:
Tipsport
Naše hodnocení:
Hrací automaty