Alchemist´s Gold

Alchemist´s Gold

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat Alchemist´s Gold zdarma

Staňte se alchymistou a vytočte si Vaši výhru v online výherním automatu Alchemyst´s Gold. Vaším úkolem je vytočit ty správné ingredience a namíchat si výherní lektvar. Jistou zárukou kvality je to, že tato hra vyšla z dílny vývojářské společnosti Synot Games. Takže pokud jste byli fanouškem jejich automatových her, tento kousek si v online kasinu určitě oblíbíte.

Vizuálně propracovaný automat s jedinečným prvkem

Alchemyst´s Gold je 5válcový a 3řádkový magický výherní automat s 10 fixními výherními liniemi. Graficky hra působí velmi propracovaně s množstvím animací, které vás velmi efektivně vtáhnou do děje. Jednotlivé symboly mají perfektně propracované detaily a prvky, z kterých jen těžko odlepíte oči. Mezi symboly se nacházejí typické symboly J, Q, K, A, specifické symboly 4 elementů života (voda, oheň, vzduch a zem) a elixíru. Ten tvoří nejhodnotnější kombinaci. Při vytočení pěti symbolů získáte až 50násobek Vaší sázky.

Pro získání výhry potřebujete vytočit aspoň tři stejné symboly na jedné výherní linii. Ale na rozdíl od většiny automatů jako například Book of Secret nebo Respin Joker tu výherní kombinace nemusejí začínat na prvním válci zleva nebo zprava, jak to bývá zaužívané. Stačí, aby sousedily tři stejné symboly kdekoliv na výherní linii v nepřerušovaném sledu.

V receptuře jen jeden bonus

Hráči se mohou těšit jen z jednoho bonusového prvku této hry. Je jím Mystery symbol vyobrazený jako symbol se zlatým pozadím a zlatou koulí s ornamentem uprostřed. Jeho funkce je, že se přemění na náhodně zvolený symbol. Tím, může do značné míry rozšířit výherní kombinaci a přinést Vám vyšší výhru.

V případě, že si toužíte výhru trochu znásobit, neváhejte použít funkci Gamble (riziko). Při aktivování tohoto prvku hry musíte uhádnout barvu obrácené karty. Se správným tipem výhru zdvojnásobíte, při nesprávném tipu výhru ztrácíte a vracíte se k točení válci.

Vyzkoušejte Alchemyst´s Gold v online kasinu

Závěrem jen tolik, že nemusíte být vystudovaný chemik nebo profesionální alchymista, abyste našli ten správný postup, jak vyhrát na online hracím automatu a získali hvězdnou sumu. Nás automat Alchemyst´s Gold náramně bavil, i když bez jakýchkoliv multiplikátorů. Při vytočení vícerých Mystery symbolů se můžete dopracovat k velkým výhrám I bez nich. Nevěříte? Přesvědčte se sami v kasinu.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s tématikou magie a mytologie
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty