88 Pearls

88 Pearls

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat 88 Pearls zdarma

Máme rádi online automaty, které přinesou do „stojatých vod“ výherních přístrojů nějakou inovaci nebo aspoň téma, které ještě není zpracováno na 1000 způsobů. Online automat 88 Pearls od Synot Games přináší originální asijské téma, které jsme zatím v mnohých automatech neviděli. Asie je pro nás tajemným místem, plným zvláštních zvyků a symbolů, kterých je i v této hře dost a dost. Díky znovu kvalitní práci SYNOT Games jde o automat sice jednoduchý, ale s výjimečným vizuálem.

Cesta na východ

Grafika je skutečně pěkná a hlavní úlohu v ní hraje hlavně čínská kultura a její artefakty. Co však výrazně dodává pocit, že se skutečně nacházíte někde daleko na východě, je hudba a celkové zvuky ve hře. Ty jsou typicky východoasijské.

Při hraní 88 Pearls vás čeká souboj s 5 válci, přičemž vaším úkolem je vytočit výherní kombinaci na některé z až 50 výherních linií. Výherní linie jsou volitelné.

Pokud vám vyhraná částka nepostačuje, je tu po ukončení kola možnost, jak si ji navýšit. Nechybí totiž tlačítko s funkcí gamble, kde si můžete výhru zdvojnásobovat. Hádáte, jaké barvy je karta, která je na obrazovce. Pokud trefíte, výhra se vám zdvojnásobí, pokud netrefíte, přicházíte o ni. Radost vám může udělat i karta žolík.

Bonusy provázané hedvábnou stuhou

Ve hře nechybějí speciální symboly, také s asijským tématem. Wild symbol nese zobrazení draka a plní funkci žolíka. Dokáže nahradit chybějící symbol ve výherní linii, čímž vám umožní získat peníze, jakoby byla linie kompletní.

Scatter symbol zobrazuje perlu, která je i v názvu celé hry. Abyste aktivovali jeho bonus, je třeba ho vytočit kdykoliv na válcích (nemusí být ve výherní linii) tři a vícekrát. Hned, jak se vám to podaří, získáváte 8 free spinů. Pokud se vám podaří Scatter symboly vytočit na válcích 1,2 a 3, kromě volných přetočení, dostanete i čtyřnásobek vámi vložené sázky. Při každém free spine se na každý z válců číslo 2,3,4 a 5 přidá jeden wild symbol a zůstane tam až do konce přetočení zdarma. Po dobu volných spinů je možné získat další bezplatná přetočení, ale jen jednou.

88 Pearls si v SYNOTtip.cz zahrajete zdarma

Automat 88 Pearls doporučujeme všem, kteří mají rádi východní kulturu, ale také těm, kteří si chtějí zahrát zábavný automat ve skutečně příjemném a kvalitním vizuálu. Vyzkoušejte si automat 88 Pearls úplně zdarma. Zjistíte, zda vás baví, jaké strategie se v něm dají využít, a potom se můžete přímo vrhnout do honby za výhrami.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty