81 Hot Ways

81 Hot Ways

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat 81 Hot Ways zdarma

Pohodové a jednoduché hraní

I tak by se dal v kostce popsat online výherní automat 81 Hot Ways. Nenajdete na něm žádné náročné a krkolomné bonusy a jeho triviální vlastnosti ocení zejména hráči s méně zkušenostmi. Nebo také ti, kteří vyhledávají nenáročné retro hry a rychlé točení válců bez zbytečných miniher a bonusových funkcí.

Za 4 sedmičky 160násobek sázky

Online automat 81 Hot Ways vymysleli autoři her ze společnosti Tech4bet. Jde o ovocnou klasiku, která vám svou strukturou určitě nezamotá hlavu. Skládá se ze 4 válců, 3 řádků a 81 výherních linii, což v podstatě prozrazuje i jeho název. Výherní kombinace jsou platné zleva doprava a musí začínat na prvním válci vlevo a bez přerušení pokračovat směrem doprava. Na automatu najdete 9 různých symbolů. Mezi nimi jsou různé druhy ovoce, BAR-y, sedmičky, a přece i jeden bonusový symbol. Nejvyšší hodnotu ve hře má červená sedmička. Za tři její zobrazení získáte 16násobek sázky, za čtyři už pěkný 160násobek sázky. A to už při takhle jednoduché a rychlé hře stojí za to.

Jediným bonusovým symbolem na automatu 81 Hot Ways je Wild symbol. Tento divoký symbol je žolíkem a v případě potřeby supluje chybějící symbol ve výherní kombinaci. Kromě toho disponuje ještě jednou speciální funkcí, díky níž mohou být výsledné částky o něco atraktivnější. Jde o multiplikátory výher. Platí následující:

  • 1x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x2
  • 2x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x4
  • 3x Wild symbol ve výherní kombinaci = výhra x8

V kasinu na 81 Hot Ways zabojujete o skvělé výhry

Díky kombinaci Wild symbolu a násobitelů výher lze na automatu 81 Hot Ways dosáhnout opravdu pěkné výhry. Kdyby však autoři do hry zakomponovali například funkci na zdvojnásobení výher – Gamble (Risk) - bylo by to ještě zajímavější. Na druhé straně jednoduchá struktura tohoto automatu je přímo ideálním odrazovým můstkem pro ty, kteří s online automaty nemají dostatek zkušenosti. Roztočte válce automatu v online kasinu a zabojujte o pořádně výhry.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Retro výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty