7th Heaven

7th Heaven

Vyzkoušejte si výherní automat 7th Heaven zdarma

Sedmička je šťastným číslem mnohých hráčů a snad proto patří tomuto číslu ve světě automatů výsadní postavení. Jako jeden ze symbolů ho najdete v mnohých online automatech. Asi vás nepřekvapí, že je tomu tak i při hraní online automatu 7th Heaven.

Za jeho vývojem stojí BetSoft, ale nečekejte tradiční bohaté vizuální prostředí a příběh, bez kterých si už automatové hry od BetSoftu neumíme ani představit. 7th Heaven je jednoduchý arkádový přístroj, bez jakéhokoliv hlubšího pozadí.

Plnohodnotná instantní zábava

Pokud si chcete jen tak rychle zatočit válci, 7th Heaven je ideální cesta. K dispozici máte 5 válců, 3 řádky a 18 volitelných linií, takže si sami dokážete vyskládat herní zážitek, tak abyste byli spokojeni a peněženka netrpěla ani v případě, že dnes nemáte šťastný den. Princip hry je klasický, vytočit na válcích, v některé z výherních linií, pokud možno co nejdelší výherní kombinaci. Samozřejmě sestavenou ze stejných symbolů.

Diamantový večírek a ostatní bonusy

Hru zpříjemňuje hned několik bonusů. Nejzajímavější je Bonus symbol. K tomu aby se aktivoval, musíte vytočit symbol bonusu na válcích 3, 4, 5 a získáte přetočení zdarma. Počet free spinů si vylosujete na herním kole. Na něm si ještě zvolíte i bonusový symbol pro volné hry zdarma. Pokud se potom, po dobu existence free spinů, tento symbol zobrazí na ploše, získáváte dodatečnou výhru ve výši vaší sázky.

Druhým speciálním symbolem je klasický Wild symbol. Stejně jako v jiných hracích automatech, slouží jako náhrada za jiné symboly, které by mohly zkompletizovat výherní linii. Stačí ho mít na místě chybějícího symbolu a linie se považuje za kompletní. Ale protože jsme ale v online automatu zvaném 7th Heaven, tak vám ještě Wild symbol zdvojnásobuje všechny výhry dosažené na výherních kombinacích vytvořených sedmičkami. Wild symboly se zobrazují jen na válcích 2, 3 a 4.

Ani to však ještě není všechno. Ještě jedna specialita na vás čeká. Její název je diamantový večírek. Jeho spuštění závisí na vytočení tří symbolů s drahokamem, kdekoliv na válcích 1, 2 a 3. Po vytvoření takovéto kombinace získáte 7 přetočení zdarma a celá hrací plocha se změní. Po dobu zobrazení 7 free spinů jsou na válcích jen symboly s různě barevnými diamanty. Diamantové symboly při výhrách vyplácejí o něco štědřejší odměny.

Zábava zdarma

Online automat 7th Heaven vám doporučuji zahrát si hlavně tehdy, když nemáte chuť na delší příběhové hry, anebo jste se už přesytili automaty s nekonečným množstvím možností. Ideální je i pro začátečníky a hráče, kteří neradi hrávají o velké peníze. Pokud vás zaujal, můžete si výherní automat 7th Heaven vyzkoušet zdarma a ověřit si na vlastní kůži jeho fungování bez toho, abyste riskovali ztrátu co i jen jednoho centu.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Betsoft
Téma hry:
Klasický výherní automat
Online kasino:
Naše hodnocení:
Hrací automaty