40 Super Hot

40 Super Hot

Hraj v kasinu

Vyzkoušejte si výherní automat 40 Super Hot zdarma

Ovocná klasika Super Hot se 40 výherními liniemi

Na našich stránkách si můžete přečíst několik recenzí výherních automatů ze série Super Hot od EGT. Tuto ovocnou sérii klasických online slotů uzavíráme další „mašinou“ s názvem 40 Super Hot, tentokrát se 40 výherními liniemi. Pokud rádi hrajete retro automaty, pojďte se s ní seznámit blíž.

Online hrací automat 40 Super Hot se od verze 20 Super Hot příliš neliší. V podstatě je rozdíl pouze ve skladbě a zejména počtu výherních linií. Automat tvoří 5 válců a 4 řádky. Pokud se vám 20 nebo těchto 40 výherních linií zdá stále málo, můžete si v online kasinu vyzkoušet i 100liniovou verzi tohoto klasického automatu.

Stejně jako tomu je u zmíněných sourozenců z této série her, i na automatu 40 Super Hot platí výherní kombinace zleva doprava s tím, že začínat musí na prvním válci vlevo. Vytočit je třeba minimálně tři stejné symboly na sousedních válcích. Pokud byste vytočili víc výherních kombinací na několika výherních liniích, o nic nepřijdete. Všechny kombinace se sčítají.

Za 3x Scatter symbol až 500násobek sázky

Jelikož se jedná o klasický ovocný automat, na válcích se točí symboly třešní, švestek, pomerančů, citronů, melounů a hroznů. Kromě nich jsou zde i dva bonusové symboly. Jsou identické jako ve verzích 20 Super Hot a 100 Super Hot. Wild symbolem je červená sedmička, která v pozici žolíka doplňuje v případě potřeby chybějící symbol ve výherní kombinaci. Navíc může i tento symbol sestavit vlastní výherní kombinaci. Dále je zde Scatter symbol, kterým je žlutá hvězda. Velká škoda, že neaktivuje žádné freespiny. S tímto nepochopitelným nedostatkem jsme se nejen u EGT automatů už párkrát setkali. Dostat za ni můžete „pouze“ okamžitou výhru a to 5, 20 nebo 500násobek sázky.

Progresivní Jackpoty rostou

Absenci volných přetočení kompenzuje alespoň možnost hrát o jeden ze 4 progresivních Jackpotů, kterými disponují všechny verze automatů z této série. Čím víc hráčů hraje v kasinu automaty s progresivními Jackpoty, tím rychleji rostou. Jejich aktuální hodnoty vidíte stále během hry přímo nad válci automatu. Chcete zabojovat o jeden z nich? Čekejte na 3 symboly Jackpot Cards na válcích a bonusová hra o jeden z nich bude vaše.

Kompletní série Super Hot v online kasinu

Tak co, vyberete si 20, 40 nebo 100 výherních linií? Na kterou verzi EGT ovocného automatu ze série Super Hot padne vaše volba? Výběr je na vás, ale každopádně byste měli vědět, že v online kasinech najdete všechny tři verze této hry. A jak jinak, vyzkoušet si je můžete zdarma i na svém mobilním zařízení.

50000 CZK pro nové hráče v kasinu

SYNOT TIP logo

Vstupní bonus až 50 000 Kč za první čtyři vklady do kasina a až 300 otoček zadarmo.

Detaily hry

Dodavatel hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherní automat
Online kasino:
SYNOT TIP
Naše hodnocení:
Hrací automaty