Booming Games online automaty

Hrací automaty od Booming Games najdete v kasinech

Přečtěte si také

Zobrazit všechny články

Jaké hry má Booming Games ve svém portfoliu?

Booming Games je mladá společnost, která se zaměřuje výhradně na vývoj výherních automatů. Na iGamingovém trhu se objevila v roce 2014, ale za tuto dobu vyprodukovala více než 140 titulů. V její nabídce naleznete různý mix žánrů, kde se klasické výherní automaty mísí s moderními a komplexními tématy.

Jaká témata automatů Booming Games preferuje?

Portfolio her od Booming Games je velmi široké. Na automatech najdete kromě ovoce i řadu jiných, inovativních témat – zvířata, auta, komiksy, krimi, pohádky, fantasy či mytologii.

Nabízejí hry od Booming Games také speciální bonusové funkce?

Booming Games se snaží konkurovat daleko zkušenějším providerům, a proto na automatech naleznete dostatek bonusů a speciálních funkcí. Některé tituly navíc obsahují zajímavé bonusové minihry, jiné zase obousměrné výherní kombinace. Výběr je opravdu rozmanitý.

Jak často se objevují free spiny na online automatech od Booming Games?

Oblíbená volná přetočení na automatech od Boming Games nechybí, ale ne všechny hry jimi disponují. Ve většině případů je získáte po vytočení tří symbolů Scatter.

Čím jsou automaty od Booming Games specifické?

Hry od Booming Games jsou vytvořeny v jazyce HTML5, obsahují propracovanou 3D grafiku a animace jsou ve vysokém rozlišení. V knihovně se nenachází žádná hra, která by nebyla dostupná na mobilním zařízení. Přestože společnost Booming Games na trhu nepůsobí dlouho, kromě vizuální atraktivity jistě oceníte také akční bonusové funkce.

Které hrací automaty od Booming Games by vám neměli ujít?

Booming Games vytváří hrací automaty, které jsou poutavé, tematické a inovativní. Některé z nich jsou mezi hráči velice oblíbené. Určitě vyzkoušejte Sugar Skull, Big Wins, Lava Loca, Astro Pandas, Booming 777 Deluxe nebo Booming Bananas.

Jaké jsou silné a slabé stránky online automatů od Booming Games?

Automaty od Booming Games jsou graficky propracované, nabízejí spoustu zajímavých bonusů a neobyčejná témata. V nabídkách online kasin ovšem nejsou až tak rozšířené a pro začínající hráče může být širší bonusové vybavení daného automatu menším mínusem.
Hrací automaty