Nejlepší kasina na automaty:

 • Aladdin's Legacy

 • Angel's Touch

 • Crime Scene™

 • Evolution™

 • Fruit Warp

 • Funky Fruits Farm

 • Gladiátor

 • Gonzo’s Quest

 • Jurassic Park

 • Magic and wonders

 • Mega Fortune Dreams™

 • Power Stars

 • The Dark Knight™

Nejnovější oblíbené hrací automaty

Všechny nejnovější automatové hry si můžete vyzkoušet. Kromě nich vás v kasinech čeká i ruleta zdarma, blackjack zdarma, či online poker zdarma ve formě freeroll turnajů o skutečné výhry.

Aladdin's Legacy

Video automat Aladdin

Video automat, Amaya

Aladdin 's Legacy je nejlepší hra, vytvořená dodávatelem AMAYA, plná grafiky a 3D animací. Hra je založena na oblíbeném a známém charakteru všech dob.

Vyzkoušej hrát »

Angel's Touch

Video automat Angel

Video automat, Amaya

Tento božský nový automat nabízí fotografie modelky ve stylu let 1940 s tématem anděla, se symboly zvonků, harf, trubek a křídel.

Vyzkoušej hrát »

Crime Scene™

Video automat Crime Scene™

Video automat, Net Entertainment

Crime Scene ™ přináší vzrušení na válcích s populární funkcí žolíka Sticky Wild. Pokud najdete ikonku Sticky Wild, ta zůstane na svém místě až během 5 točení a aby toho nebylo málo, můžete očekávat vysoké výhry, protože Sticky Wild je násobí až 3x!

Vyzkoušej hrát »

Evolution™

Video automat Evolution™

Video automat, Net Entertainment

Video automat Evolution ™ zavede hráče zpět ke kořenům života tak jak ho známe, do světa plného primitivních tvorů lezoucích po evolučním žebříčku.

Vyzkoušej hrát »

Fruit Warp

Video automat Fruit Warp

Video automat, Thunderkick

Fruit Warp je jedinečný video automat, který vyvinula firma Thunderkick a online kasinům ho dodává Microgaming. Do roku 2014 neexistovalo nic podobného.

Vyzkoušej hrát »

Funky Fruits Farm

Video automat Funky Fruits Farm

Video automat, Playtech

Určitě jste už hráli mnoho ovocných automatů. Je to klasika, ale mnohým chybí něco víc, co každý fanoušek automatů od hry očekává. Když si vyzkoušíte online hrací automat Funky Fruits Farm, budete vědět, co tím myslím. Bláznivé šklebící se ovoce, od kterého už jen čekáte bláznivý pokřik “Wazzz uuuuup”. To je to, co vás dostane.

Vyzkoušej hrát »

Gladiátor

Výherní automat Gladiátor

Výherní automat, Playtech, Fortuna

Staňte se součástí starověkého Říma, kde se Gladiátor Maximus snaží pomstít za intriky a smrt své rodiny.

Vyzkoušej hrát »

Gonzo’s Quest

Video automat Gonzo’s Quest

Video automat, Net Entertainment, Tipsport

Vyzkoušej hrát »

Jurassic Park

Video automat Jurassic Park

Video automat, Microgaming

Dinosauři z legendárního filmu opět ožili. Nový online automat Jurrasic Park od Microgaming vás zavede zpět do světa Stevena Spielberga. Má 243 výherních linií, přepracovanou grafiku a 4 bonusové hry.

Vyzkoušej hrát »

Magic and wonders

Výherní automat Magic and wonders

Výherní automat, SkillOnNet

Tento 5 válcový hrací automat s maximálně 30 výherními řadami s propracovanou grafikou obsahuje několik bonusových her. Pokud se vám objeví kombinace symbolů dívky a elixíru, máte možnost hrát mini bonusovou hru Magické dveře a vyhrát tak až 1000 kreditů.

Vyzkoušej hrát »

Mega Fortune Dreams™

Video automat Mega Fortune Dreams™

Video automat, Net Entertainment

Původní automat Mega Fortune byl pompézní 5-válcový, 25-řadový video automat s jedním z největších on-line progresivních jackpotů na trhu. Luxusní téma hry dávalo hráčům náznak toho, co mohou očekávat, když narazí na život měnící Mega jackpot. Kromě Mega Jackpotu s očekávanou hodnotou ve výši 4 miliony EUR, hra také nabízela dva menší lokální jackpoty.

Vyzkoušej hrát »

Power Stars

Výherní automat Power Stars

Výherní automat, Novomatic

Power Stars patří mezi klasiku výherních video automatů už několik let a určitě jste je zaregistrovali i v kamenných kasinech. Jsou to automaty, které si stále drží svůj vysoký standard a oblíbenost, hlavně díky jednoduchému systému 5 válců a 10 výherních linií.

Vyzkoušej hrát »

The Dark Knight™

Video automat The Dark Knight™

Video automat, Microgaming

Temný příběh - jeden muž, který je ochoten obětovat vše pro jeho město, další muž, který se chce dívat, jak hoří ... Jsme velmi hrdí na to, že můžeme oznámit příchod nové hry od Microgaming s tématem Batmana - The Dark Knight ™ jako automatu!

Vyzkoušej hrát »